gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

facebook sohbette gülücük işareti nasıl koyacam

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar face yeni kullanmaya başladım .Sohbette gülücük ifadesi nasıl konur öğrenmek istiyorum sizden....

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Facebook sohbette en çok kullanılan ifadeler ve kısa yolları şöyledir:
    Facebook gülen gülümseyen yüz işareti iki nokta üst üste : ve sonra kapa ) parantez işareti

üzgün yüz ifadesi iki nokta üst üste : ve sonra aç parantez işareti (

dil çıkarma simge kodu :p iki nokta üst üste ve sonra p harfi

sırıtan, gülen yüz smileyi :d iki nokta üst üste ve sonra d harfi

şaşırma efekti, şaşırmış surat ifadesi iki nokta üst üste ve sonra o harfi

göz kırpma emoticon’u noktalı virgül ve sonra kapa parantez işareti

facebook sohbette gülücük işareti nasıl koyacam konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. facebookta sohbet geçmişi temizleme

facebookta sohbet geçmişi temizleme

facebook sohbeti geçmişi temizleme nasıl temizlenir sohbet geçmişini temizleme hakkında genel bilgiler burda melekler facebookta sohbet geçmişini temizlemek bir çok kişiye sorun oldu bunu göze alarak bir konu açayım dedim melekler resimde göründüğü gibi sohbet penceresinin sağ üst köşesindeki yuvarlak şekle tıklıyorsunuz ve pencereyi temizleye tıklıyorsunuz ve sohpet geçmişiniz temizleniyor...
  2. Facebook İşaretleri

Facebook İşaretleri

Facebook İşaretleri istiyorum lütfen Facebook ifadelerinin klavye kodlarını yazar mısınız acaba?
  3. Facebook Sohbet Simgeleri

Facebook Sohbet Simgeleri

Facebook Simgeleri Facebook Sohbet Simgeleri Bu yazımızda Facebook'ta sohbet ederken yüz ifadenizi belirtmek için yaptığınız simgeler ve kısa yollarının listesini sizlerle paylaşıyoruz melekler :)
  4. facebookta grup sohbeti nasıl açılır

facebookta grup sohbeti nasıl açılır

Selam herkese. Ben face hesabı kullanıyorum ve grup sohbeti açmak istiyorum ama nasıl yapabilirim bunu doğrusu bilmiyorum.Yardım edermisiniz ?
  5. Facebook da Öpücük İşareti Nasıl Yapılıyor?

Facebook da Öpücük İşareti Nasıl Yapılıyor?

bu konu facebook da öpücük işaretinin nasıl yapıldığı bilgilerini içermektedir. Facebook üyeliği olanların en çok merak ettiği konulardan biride facebook paylaşımların da ve yorumlarında yapılan öpücük işaretinin nasıl yapıldığı yolundadır. Sizlere facebook da öpücük resminin nasıl çıktığı bilgilerini paylaşıyoruz. Facebookta öpücük yapmak için şu kodu girmeniz yeterli olacaktır...

Sayfayı Paylaş