gebe
  1. fırtına

fırtına Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    29
    Ödül Puanları:
    0

facebook ta yeni bir grup

Konu, 'Magazin' kısmında fırtına tarafından paylaşıldı.

murat boz facebook facede yen başarılı şarkıcılardan olan Murat Boz için ünlü arkadaşlık sitesi facebook tan antipatik bi grup açıldı ayrıntılar haberimizde...

MURAT'I BOZ'AN GRUP!
    ÜNLÜ SOSYAL PAYLAŞIM SİTESİ FACEBOOK'TA ANTİ-MURAT BOZ'CULAR İLGİNÇ BİR GRUP KURDU.

Murat Boz'u sevmeyen 1000'i aşkın site üyesi '764873645 Parçalık Yap BOZ Çözerim Murat BOZ Dinlemem!!!' adlı grupta bir araya geldi.

Grubu kuran yönetici, sayfanın başına kısa bir giriş yazmış: 'Eyyyy Ülkemin Duyarlı Vatandaşları!! Kızların keşke bana da üflese dediği, gençlerimizin ne yazık ki yana yana dinlediği bu adamın amacı nedir diyorsan sen de katıll!!! İsteyen BOZulmamış (Yani Murat Boz dinlemeyen hatta hiç sevmeyen) arkadaşlarını davet etsin! Aman 1 milyon kişi olmayalım çok BOZulur sonra Murat!'

facebook ta yeni bir grup konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. facebook ta başlamıştı

facebook ta başlamıştı

emre aşık facebook ünlü manken Seda Kırımlıoğlu ve futbolcu Emre Aşık çifti arkadaşlık sitesi facebook ta ilişkilerine başlayıp sms yolu ile bu birlikteliği bitirme kararı aldı.... EMRE-SEDA AŞKI BİTTİ! GALATASARAY'DA FUTBOL OYNAYAN EMRE ÂŞIK'IN MANKEN SEDA KIRIMLIOĞLU İLE YAŞADIĞI AŞK ÜÇ AY SÜRDÜ.... Medya önünde ilişkileri yaşamadıklarını, artık bu aşkın bittiğini yakın arkadaşlarına...
  2. facebook' ta farmville komşusu arıyorum

facebook' ta farmville komşusu arıyorum

farmville komşu aranıyor farmville komşu arıyorum komsu ariyorum arayanlar arkadaş arayanlar Facebookta farmville oyunu beni epeyce sardı kızlar Bu oyunu oynayan ve tarla komşusu olmak isteyen var mı Tarla komşusu olabiliriz nedersiniz???????
  3. Facebook Da Grup Ayarları

Facebook Da Grup Ayarları

Facebook Da Grup Ayarları nasıl oluyor lütfen bilen varsa bu konuda bilgi versinler yardımcı olsunlar.
  4. Facebook ta arkadaş ekleme

Facebook ta arkadaş ekleme

Facebook Arkadaş Ekleme – Arkadaş nasıl eklenir? Ekleme Hilesi Etiketler :arkadaş ekleme hilesi, arkadaş nasıl çoğaltılır, facebook arkadaş çoğaltma, facebook arkadas çoğaltma hilesi 2012, facebook arkadaş ekleme, facebook arkadaş ekleme engeli, facebook arkadaş ekleme engeli kaldırma, facebook arkadaş ekleme hilesi, facebook arkadaş nasıl eklenir, facebook engel kaldırma, feysbuk arkadaş...
  5. facebook grubunu nasıl kapatabilirim

facebook grubunu nasıl kapatabilirim

Bir facebook grubum var ve bu grubu artık kapatmak istiyorum ama nasıl yapacağım bilemiyorum.Yardım edermisiniz ?

Sayfayı Paylaş