gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Facebook Yeni Beğen Butonları İnternete Yayıldı

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

facebook beğen butonu, facebook beğen, facebook beğen tuşu

Sevgili melekler, facebookun yeni beğeni butonu kullanıma sunulmaya başladı. Önceki ay ortaya çıkan ve internette yaygınlaşan facebook beğeni butonları ortaya çıktığından beri tıklanma oranının %5 oranında arttığı ortaya çıktı. Konuyla ilgili yapılan açıklamada bu sonuçları temel alarak düğmelerin herkesin kullanımına sunulduğu, Takip Et ve Like Box eklentilerine de genişletildiği açıklandı.
    Facebook çalışanlarına göre yeni Beğen ve Paylaş düğmeleri, bunun yanında gömülü gönderiler işlevi ve haber kaynağındaki değişiklikler, Facebook'un web sitelerine gönderdiği trafiğin büyük ölçüde yükselmesine yardımcı oldu.

f-beğen.jpg

Facebook Yeni Beğen Butonları İnternete Yayıldı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Siteye türkçe Facebook Beğen Butonu Ekleme

Siteye türkçe Facebook Beğen Butonu Ekleme

Vbulletin wordpress yada joompla... hiç farketmiyor arkadaşlarım. Eğerki sitenizin facebook'da bir sayfası var ise sitenizi yada açtığınız herhangi bir konuyu beğendirebilirsiniz. Kime ? Tabiki facebook üyelerine. Bunun için öncelikle. Like Button - Facebook Geliştiricileri Linkine giriyorsunuz Girdikten sonra sitenizin tam adını yazıp, gerekli ayarları yapıyorsunuz. daha sonra en...
  2. Facebook beğen butonu nasıl eklenir ?

Facebook beğen butonu nasıl eklenir ?

Sitenize Türkçe Facebook beğen butonu kodu koymak istiyorsanız lütfen aşağıdaki konumuzu takip ediniz. Yapamayan olursa soru sorabilir. Bunun için öncelikle. Like Button - Facebook Geliştiricileri Linkine giriyorsunuz Girdikten sonra sitenizin tam adını yazıp, gerekli ayarları yapıyorsunuz. daha sonra en alttan GET CODE ye tıklıyorsunuz. Yukarıdaki resimdeki gibi açılan...
  3. Facebook beğen butonu kutusu nasıl yerleştiriliyor ?

Facebook beğen butonu kutusu nasıl yerleştiriliyor ?

Facebook beğen butonu kodu nasıl alınıyor Facebook beğen butonu yapma Facebook beğen butonu oluşturma Türkçe olmasını istiyorsunuz diye tahmin ediyorum. Onun için sizlere hemen anlatmaya başlıyorum arkadaşlarım. Herşeyden önce şunu söyleyim. Eğer beğenilmesini istediğiniz yer facebook sayfanız ise aşağıdaki resimdeki linke sitenizinismi.com/facebooksayfaadiniz şeklinde ekleme yapacaksınız...
  4. Yeni Hürrem Sultan'ı Beğendiniz mi?

Yeni Hürrem Sultan'ı Beğendiniz mi?

yeni hürrem sultan yeni hürrem vahide gördüm vahide gördüm Sevgili melekler, Muhteşem Yüzyıl kayıplar vere vere nihayet dün geceki sezon finaliyle tatile girdi. Dizi senaryosu gereği ölen onca isimin ardından mecburiyetten Hürrem de değişince, birkaç haftadır yeni Hürrem olan Vahide Gördüm'ün beğenilip beğenilmeyeceği merak konusu olmuştu. Dün gece son sahnede nihayet seyirci karşısına...
  5. Çağatay Ulusoy'un Yeni İmajı Beğeni Topluyor

Çağatay Ulusoy'un Yeni İmajı Beğeni Topluyor

Med Cezir dizisinin final yapmasından itibaren ünlü ve yakışıklı oyuncu Çağatay Ulusoy, bir süredir ekranlar da görünmüyordu. Önümüz de ki günler de yeni bir aşk dizisin de oynayacak olan sanatçının bu dizi için yapmış olduğu imaj ise oldukça beğeni topladı. Genç kızların olduğu kadar imajı ile de erkek hayranlarına örnek olan Çağatay Ulusoy yepyeni imajı ile sizlerle...

Sayfayı Paylaş