gebe
  1. MaWiM

MaWiM ♥Ben Aşık Olduğum Adamın Aşık Olduğu Kadınım♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    2.218
    Ödül Puanları:
    113

Facebook Yetkililerine Nasıl Ulaşabilirim?

Konu, 'Meleko Destek' kısmında MaWiM tarafından paylaşıldı.

bu konu facebook yetkililerine mail atacağınız adresler hakkında bilgiler içermektedir. Sosyal paylaşım ağları içinde popüleriterliğini koruyan Facebook hesabınız da herhangi bir nedenden ötürü bir sorunla karşılaştığınız da yetkililere ulaşmanız için gereken facebook yetkililerine mail atacağınız adresleri sizler için paylaşıyoruz. Bu adreslerden herhangi birine mail attığınız da facebook yetkililerinin eline ulaşacaktır.

Facebook ile ilgili herhangi bir öneriniz ya da isteğiniz varsa: [email protected] adresine mail gönderebilirsiniz.

Facebook hesabınız kapatıldıysa, konuyla ilgili [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Facebook’ta güvenlik ve gizlilik ile ilgili problemleriniz varsa [email protected] adresine mail atabilirsiniz.

Facebook’ta her hangi bir grubu, kişiyi ya da olayı şikayet etmek için ise; [email protected] adresini kullanabilirsiniz.

Facebook’tan yardım istemek için ise [email protected] adresini kullanabilirsiniz.

Herhangi bir uyarı için ise [email protected] adresi ile facebook yetkilileri ile iletişime geçebilirsiniz.

alıntı

2. oktay bendekalsın

oktay bendekalsın Forum Okuru

Fesbok hesabim kilitlendi telefon numarasi veriyorum onay msj gelmiyor

Facebook Yetkililerine Nasıl Ulaşabilirim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook Arkadaş Önerme Nasıl

Facebook Arkadaş Önerme Nasıl

Facebook Arkadaş Önerme Nasıl yapılıyor ya ben yeniyim hala bilmiyorum lütfen banada Facebook Arkadaş Önerme Nasıl yapılır anlatın arkadaşlar.
  2. çağatay ulusoy nasıl ulaşabilirim

çağatay ulusoy nasıl ulaşabilirim

çağatay ulusoya nasıl ulaşabilirim_ çağatay ulusoy iletişim adresini verir misiniz lütfen aşığım ona
  3. Facebook Fotoğraf Nasıl Eklenir

Facebook Fotoğraf Nasıl Eklenir

Facebook Fotoğraf Nasıl Eklenir ben bilmiyorum sizin sayenizde bende öğreneyim
  4. Facebookta Reklam Nasıl Engellenir ?

Facebookta Reklam Nasıl Engellenir ?

Facebook da Reklamları Engelleme, Facede reklamları engelleme Facebookta Reklamları Engelleme Facebook kullanıcısı meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için facebook reklam engelleme hakkında sizleri bilgilendiriyoruz melekler :) Facebook profilinizde otomatik yayınlanan reklamlardan sıkıldınız mı? Facebook da, istenmeyen yazılar ve reklamları paylaşmadığınız halde paylaşılmış...
  5. Facebook hesabımı nasıl kapatacağım?

Facebook hesabımı nasıl kapatacağım?

Face artık beni sıkmaya başladı.Face hesabımı nasıl kapatabilirim, yardım eder misiniz?

Sayfayı Paylaş