gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Facebook Yüz İfadeleri Nasıl Yapılır?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Facebook Yüz İfadeleri Hepsi Nasıl Yapılır Facebook Yüz İfadeleri Hepsi Nasıl Yapılıyor

Sayısı milyonları aşkın facebook kullanıcıları için, facebookta yüz ifadelerinin nasıl yapıldığını gösteren tabloyu sizlerle paylaşıyoruz melekler :)

Facebook Yüz İfadeleri Nasıl Yapılır? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni facebook yüz ifadeleri var mı kızlar

yeni facebook yüz ifadeleri var mı kızlar

Kızlar facebookta bağzı kişilerde yepyeni yüz ifadeleri ve şekilleri görüyorum. Bunları nasıl yapıyorlar ve bende kullanmak istiyorum yardım eder misiniz bana ?
  2. facebook yeni yüz ifadeleri

facebook yeni yüz ifadeleri

facebook yüz ifadeleri şekilleri klavye kısa yolları face yüzn ifadeleri hakkında genel bilgiler burda melekler sevgili melekler sosyal paylaşım sitesi fecebook'un yeni yüz ifadelerini sizlerle paylaşıyoruz biz tüm melekler facebokk ta topalnmıştıkk bu yeni yüz ifadeleri siz meleklerinde işine yarayacaktırr :D:D
  3. Facebook Yüz İfadeleri Hepsi Nasıl Yapılır

Facebook Yüz İfadeleri Hepsi Nasıl Yapılır

Facebook Yüz İfadeleri Hepsi Nasıl Yapılır lütfen bu konuda bana da yardımcı olun Facebook Yüz İfadeleri Hepsi Nasıl Yapılır detaylı anlatın.
  4. facebookta şekiller nasıl yapılır

facebookta şekiller nasıl yapılır

Kızlar selam hepinize, muhtemelen face kullanıyorsunuzdur. Şu facebook şekilleri nasıl yapılıyor, bir gösterseniz çok iyi oklur , sağolun :D
  5. 2014 Facebook Smiley ve İfadeler Nasıl Yapılır?

2014 Facebook Smiley ve İfadeler Nasıl Yapılır?

facebook smiley kodları, facebook işaretleri, facebook özel ifadeler Sosyal paylaşım ağları arasın da en popüler olan facebook da özel ifadelerin ve smileyların nasıl yapıldığını merak edenler için sizlere konu ile ilgili bilgileri ve kodları paylaşıyoruz. Sizde sohbetleriniz de ve yaptığınız yorumlara farklılıklar katmak istiyorsanız aşağıda ki özel ifade kodlarını yazarak yanındaki...

Sayfayı Paylaş