gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Facebook Yüz Tanıma Sistemi Hakkında Bilgiler

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

facebook yüz tanıma sistemi facebook yüz tanıma sistemi nedir

Sevgili melekler, hemen herkesin bir facebook hesabı olduğunu düşünürsek hemen herkesi ilgilendiren, şimdi sizlerle paylaşacağımız ve facebook kullanıcıları arasında hayli tartışma yaratacak bir olaydan bahsetmek istiyoruz sizlere. Facebook yüz tanıma sistemi. Bu sistem güvenlik güçlerine yardım maksadıyla Avrupa'da uygulamaya girmiş ancak Almanya sistemi devre dışı bırakmış. İşte facebook yüz tanıma sistemi nedir merak eden tüm meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için ayrıntılar...

Facebook yüz tanımada neyin nesi diyorsanız yazılanlara bir göz atmanızda fayda var. Facebook, Avrupa'da güvenlik güçlerine yardım etmek gerekçesiyle kullanıcılarının fotoğraflarını paylaşma kararı aldı Facebook paylaştığınız resimlerde arkadaşlarınızı etiketlemeyi kolaylaştırmak için yeni bir sistem olan yüz tanıma hizmetini bir süre önce duyurmuştu. Kimilerinin tereddütle baktığı bu uygulama şimdi varsayılan hale getiriyor.
    Bir grup arkadaşınızın olduğu bir resmi etiketlemek istediğinizde Facebook yüz tanıma teknolojisiyle arkadaşlarınız arasından bulduğu uygun isimleri size öneri olarak sunuyor.

Pek çok kesimin kullandığını duyurduğu yüz tanıma sistemi Almanya'da devre dışı bırakıldı.

BEYZA21 bunu beğendi.
  2. BEYZA21

BEYZA21 ♥ سن بنيم جننتيم نفسيمسين ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    1.524
    Ödül Puanları:
    113
    Teknoliji beni korkutuyor anajım :ah:bakalım daha neler görücez :D

TİTAN bunu beğendi.
  3. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Aynen Beyza :S Allah'tan face hesabım yok, başım rahat :D:D

BEYZA21 bunu beğendi.
Facebook Yüz Tanıma Sistemi Hakkında Bilgiler konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Bio sistem mühendisliği hakkında bilgi istiyorum

Bio sistem mühendisliği hakkında bilgi istiyorum

daha önce hiç duymamıştım,bio sistem mühendisliğini siz duydunuz mu arkadaşlar? Nasıl bir meslek,bitiren ne iş yapar? şimdiden çok teşekkür ederim,hayırlı ramazanlar..
  2. Facebook Messenger hakkında bilgi

Facebook Messenger hakkında bilgi

Facebook Messenger Facebook Messenger Android Merhaba Sevgili Melek'ler ve Facebook Messenger Android hakkında bilgi edinmek isteyen siz sevgili misafirler, sizler için bu yazımızda Facebook Messenger hakkında merak edielnleri paylaşıyoruz. Facebook'un resmi mesajlaşma yazılımı olan Facebook Messenger, arkadaş listenizdeki kişilerle kolayca haberleşmenizi sağlıyor. Listenizdeki...
  3. Canan Tan Hayatı Hakkında Bilgiler Biyografisi

Canan Tan Hayatı Hakkında Bilgiler Biyografisi

canan tan hayatı canan tan kimdir canan tan biyografisi Sevgili melekler, edebiyat dünyamızın ünlü isimlerinden, Eroinle Dans, Piraye ve Yüreğim Seni Çok Sevdi gibi tanınmış pek çok romanı bulunan Canan Tan Hayatı hakkında bilgiler vermek istiyoruz sizlere...:) Canan Tan Ankara'da doğdu. Ankara Üniversitesi Eczacılık Fakültesi mezunudur. Kendisi değişik edebiyat türlerindeki...
  4. Hızlı Geçiş Sistemi Satış Yerleri hakkında bilgiler

Hızlı Geçiş Sistemi Satış Yerleri hakkında bilgiler

HGS Hızlı Geçiş Sistemi Nerden Alınır Hızlı Geçiş Sistemi HGS Satış Yerleri Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda HGS yani Hızlı Geçiş Sistemi satış yerleri hakkında bilgiler sunuyor ve otoyol ücretleri hakkında bilgi edinmek isteyen tüm arkadaşlarımızı bu sayfamıza davet ediyoruz. 8 milyon KGS kartın yerini HGS kartlar alacak. 5...
  5. aöf yeni not sistemi hakkında bilgi verirmisiniz ?

aöf yeni not sistemi hakkında bilgi verirmisiniz ?

Açıköğretimde not sistemi değişti deniyor acaba bu nasıl bir değişiklik bilgi verebilirmisiniz ?

Sayfayı Paylaş