gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Facebook Zaman Tüneli Etkinleştirme

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Zaman Tüneli Etkinleştir Zaman Tüneli Etkinleştirin

Sevgili melekler, Facebook'un geçtiğimiz ay tüm dünyanın hizmetine açtığı "Zaman Tüneli" işlevi, temel olarak sosyal ağa ilk katıldığınız günden itibaren tüm etkinliklerinizi tarih sırasıyla gösteren bir albüm. Bu albüm olayı tüm facebook kullanıcılarını kapsıyor yani zaman zaman gelen zaman tünelinden çıkabilir miyim şeklinde ki sorularınızın bir anlamı yok. Bu uygulama isteseniz de istemeseniz de tüm face kullanıcılarına uygulanacak bir sistem. Yani tünelden çıkış yok :D:D Şimdi bu sistem nasıl etkinleştirilecek ona bakalım..

Zaman Tüneli, arkadaşlarınızın sosyal ağ geçmişinize sadece birkaç tıklamayla erişebileceği anlamına geliyor. Geçmişte yaptıklarınızın bir bölümünü gizlemek istiyorsanız, bunu yapmanız mümkün. Facebook Zaman Tüneli'ni etkinleştirdikten sonra onu düzenleyebilmeniz için size 7 gün veriyor. Bu sürenin ardından tüneliniz, herkese açılıyor.

Facebook'un Zaman Tüneli işlevini hemen etkinleştirmek için bu adrese gidebilir, veya hazır olduğunda Facebook'un sizi uyarmasını bekleyebilirsiniz. Zaman Tüneli'ni hiçbir zaman kullanmak istiyorsanız, bu malesef mümkün değil. Zira Facebook, zaman içinde herkesi bu görünüme taşımayı planlıyor. Ancak etkinleşmeden önce 7 gün içerisinde profilinizi düzenleyebilirsiniz.

Facebook Zaman Tüneli Etkinleştirme konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. facebook zaman tüneli kapatma

facebook zaman tüneli kapatma

Facebook ta zaman tüneli nasıl kapatılıyor teşekkür ediyorum.
  2. Zaman Tüneli Facebook Giriş

Zaman Tüneli Facebook Giriş

Zaman Tüneli Facebook Giriş Selam millet Zaman Tüneli Facebook Giriş nasıl yapılır acaba bilgililer buraya
  3. Zaman Tüneli Etkinleştirme

Zaman Tüneli Etkinleştirme

Zaman Tüneli Etkinleştirme Selam miller Zaman Tüneli Etkinleştirme hakkında bilgi verin bana Zaman Tüneli Nasıl Etkinleştirilir?
  4. Facebook zaman tünelinden çıkamıyorum

Facebook zaman tünelinden çıkamıyorum

ARkadaşlarım bir türlü face zaman tünelinden çıkamıyorum bilgisi olan var mı nasıl çıkabilirim bu zaman tünelinden ?
  5. Facebook Zaman Tünelinden Çıkmak

Facebook Zaman Tünelinden Çıkmak

Facebook Zaman Tüneli Kapatma Facebook Zaman Tünelinden Çıkmak Merhaba Sevgili Melek'ler ve Facebook Zaman Tünelinden çıkmak isteyen siz sevgili misafirler, sizler için bu yazımızda Facebook zaman tünelinden çıkmanın yolları hakkında bilgi aktarıyoruz. Facebook zaman tünelininden çıkmanın çözüm yolu firefox yada Chrome zaman tünelinden çıkma eklentisini kurmak..Eklentileri kurunca...

Sayfayı Paylaş