gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

facebook zaman tünelinden nasıl çıkılır

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

facebook zaman tünelinden çıkış facebook zaman tünelinden nasıl çıkılır facebook zaman tünelinden kurtulmanın yolları nelerdir

Günümüzde Facebook hesabı olmayan sanırsam bir tek ben kaldım :D:D Herneyse, Facebook hesabı olanlar için çalışayım bende diyor ve sizlere Facebook zaman tünelinden nasıl çıkılır, bu yazımızda anlatıyorum Melek'ler :) ( Çok fedakar bir adminim, kıymetimi bilin :A )

Facebook Zaman Tüneline giripte kurtulmak isteyenler için; Internet Explorer 7
    Facebook'un yaptığı yeni düzenleme Internet Explorer 7 kullanıcıları için işlemiyor. CNNTürk'te yayınlanan haberde Facebook'un desteğini kestiği IE7'de Zaman Tüneli'ne geçemeyen sistem otomatik olarak sayfanın eski haline dönüyor. Bu sebeple Facebook kullanıcılarına Firefox, IE8, Safari ve Chrome kullanmalarını tavsiye ediyor. Tabi bu web tarayıcıların eski versiyonları da Zaman Tüneli'ni desteklemeyebiliyor.

NASIL İPTAL EDERİM?
    www.developers.facebook.com/apps adresine giriş yapıyorsunuz. Açılan sayfada kullanmakta olduğunuz uygulamarın yer aldığı bir liste yer alacak. Bu listeyi sayfanın sol tarafındaki bölümden görebilirsiniz. Burada Facebook Zaman Tüneli ( Time Line ) uygulamasını bulun sağ üstte yer alan “Uygulamayı Düzenle” butonuna basın. Alt kısımda “Uygulamayı Sil” seçeneği mevcut. Buraya da bastıkran sonra oluşturtuğunuz sözkonusu uygulama silinir ve kısa bir süre sonra profilinizi eski hale getirmiş olursunuz.

Yan menüde “no apps found” ( hiç bir uygulama bulunamadı) yazıyor ise uygulama profilinizde yok ya da silinmiş demektir.

ASİMELEK bunu beğendi.
  2. özlemgulsen

özlemgulsen Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    facebook da ben hesap dondurmak istiyorum nasıl yapacağımı bilemiyorum ***** adminim yardımcı olur musunuz?

ASİMELEK bunu beğendi.
  3. toi avec moi

toi avec moi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Facebook ta benimde hesabim yok kullanmayida dusunmuyorum fazlasiyla tehlikeli bir site

4. ASİMELEK

ASİMELEK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    2.192
    Ödül Puanları:
    113
    hahaha ***** Ben zaman tünelini değil ama bolu tünelinin çıkışını biliyorum isteyene tarif ederim hahahahahahahahahaha

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Zaman tünelinden nasıl çıkcam yaaa

6. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    970
    Ödül Puanları:
    113
    Zaman tünelini kaldırmak ve nasıl silinir sorusuna cevabı tam olarak birinci konuya ***** Adminin konusuna ekledim arkadaşlarım. Umarım yararı olur sizlere.
    Sevgiler.

7. Kayıtsız Üyeddd

Kayıtsız Üyeddd Forum Okuru

uygulama yok ama hala zaman tünelii :S

8. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

sizin söylediklerinizin hiçbiri yok sadece yeni uygulama oluştur var

9. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

betül

lütfen şu zaman tünelinden nasıl çıkılır biri yardım etsin ya

10. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

bencede doğru söylüyo 'sizin söylediklerinizin hçbiri yok sdce yni uyglama olstr var ' yazann :((

11. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

yha ben anlayamadım daha deyatlı anlatın ve bende uygulamayı düzenle yamıyor hemde hiçbir yerde :( lütfenn hemen cevap yazın ..

12. Forum Moderatörü

Forum Moderatörü Forum Okuru

Off! :(

Off yeni uygulama paylaşmak için hesabı doğrulamak gerekiyor.Nasıl doğrulayacağım?

13. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

zaman tüneli

bana yardım ederseniz sevinirim yapamadım. cıkmak istiyorum zaman tünelinden

14. beyzaayaz

beyzaayaz Forum Okuru

admin ben zaman tünelinden çıkmak için geliştiriciye girdim ama uygulamaya yanlışlıkla izin verdim ve seçeneklerde uygulamayı kaldır yok ne yapmalıyım lütfen mesaj at

not : kullanıcı adıma parantez içinde e-postamı yazacağım mesaj atarsan iyi olur şimdiden teşekkür ederim.

15. Kayıtsız Üyebvbv

Kayıtsız Üyebvbv Forum Okuru

ayrlara girip oradan yapabilirsin ...

facebook zaman tünelinden nasıl çıkılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook Zaman Tüneli nasıl kulanılır

Facebook Zaman Tüneli nasıl kulanılır

Facebook Zaman Tüneli nasıl kulanılır Facebook Zaman Tüneli kullanma Merhaba Facebook tutkunu Melek'ler ve misafirler :) Sizlere bu sayfamızda Facebook Zaman Tüneli Kullanımı hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri ayrıntılarıyla anlatıyoruz :) Facebook Zaman Tüneli Nasıl Kullanılır diyenler, buyrun lütfen :) Facebook Zaman Tüneli Kullanımı Facebook Zaman Tüneli, profilinizin tüm...
  2. Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır

Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır

Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır ? Selam arkadaşlar Allah için bir yardım edin yahu Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır kafayı yedim:S
  3. Facede zaman tünelinden nasıl çıkılır

Facede zaman tünelinden nasıl çıkılır

Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır ? Arkadaşlar artık bir yardım eden olsun sesimi biri duysun bu zaman tüneli belasından nasıl çıkacam yaa :S
  4. Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır yardım!

Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır yardım!

Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır ? Kızlar yardımlarınıza ihtiyacım var Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır lütfen yardım edin.
  5. Facebook zaman tüneline nasıl geçilir

Facebook zaman tüneline nasıl geçilir

Herkes zaman tüneline geçmiş bu zaman tüneline nasıl geçiliyor bilen biri var mı ?

Sayfayı Paylaş