facebook zaman tünelinden nasıl çıkılır

• Konbuyu başlatan Misafir
  • Başlangıç tarihi
yha ben anlayamadım daha deyatlı anlatın ve bende uygulamayı düzenle yamıyor hemde hiçbir yerde :( lütfenn hemen cevap yazın ..

Off! :(

Off yeni uygulama paylaşmak için hesabı doğrulamak gerekiyor.Nasıl doğrulayacağım?

zaman tüneli

bana yardım ederseniz sevinirim yapamadım. cıkmak istiyorum zaman tünelinden

admin ben zaman tünelinden çıkmak için geliştiriciye girdim ama uygulamaya yanlışlıkla izin verdim ve seçeneklerde uygulamayı kaldır yok ne yapmalıyım lütfen mesaj at

not : kullanıcı adıma parantez içinde e-postamı yazacağım mesaj atarsan iyi olur şimdiden teşekkür ederim.

yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa :(((

yaaa lütfen arkadaşlar blanlar sölesin ayrıca o sitede uygulamalar yok....uygulama oluştur yazıyo bulanlar allah rızası için paylaşsın... lütfen

Merhaba arakdaşlar...

Araştırdım ve şuanda zaman tünelinden çıkmak mümkün değil, bu konuyla ilgili her hangi bir bilgi açıklandığı zaman, emin olun ki sizlerle paylaşacağız.

Sevgilerimizle...

zaman tüneline bildiğim kadarı ile ilk 15 gün içerisinde geri dönüş yapabilirsiniz ama 15 günü geçtiyse çıkamıyorsunuz :) zaman tünelinde bana göre hiç bir gizlilik vs. yok bence o hesebınızı kapatıp yeni hesap oluşturun kendinize zaman tüneli ile uğraşılmaz :D:D

Katılıyorum asi, arkadaşlar boşuna vaktinizi harcayıp, zihninizi yormayın. Benim de yaptığım araştırmaya göre adminimin ve asinin dediği gibi zaman tünelinden çıkmak gibi bir olay yok. Zaten artık herkes mecburi olarak zaman tüneli sistemine geçiş yapacakmış. Yani face'e giren zaman tüneline de girmiş olacak. Kullanıcılar çok şikayet ediyor. Eğer bu yönde facebook yapımcılarına bir baskı oluşturulursa belki onlardan bir kolaylık gelebilir.

Bu arada hiçbir şekilde sizi zaman tünelinden çıkarabileceğini söyleyen maillere ya da programlara inanmayın. Bunlar kimlik avcıları ve facenizde ki tüm bilgileri resimlerle birlikte çalıyorlar. Kesinlikle bunlara itibar etmeyin.

Uzun lafın kısası zaman tünelinden şimdilik çıkış yok !

Geri