gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Facebooka Ses Kaydı Ekleme nasıl oluyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Facebooka Ses Kaydı Ekleme nasıl oluyor benim Facebooka Ses Kaydı Eklemem lazım ama işte nasıl yapacağımı bilmiyorum bu konuda bilgisi olanlar yardım edin:)

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Facebooka Ses Kaydı Ekleme

Facebook'a Kendi Sesini Eklemek

Facebook'a ses kaydınızı yüklemek için ses dosyanızın formatını FLV dönüştürmeniz yeterli.

3. Alpay Türkmen

Alpay Türkmen Forum Okuru

4. Alpay Türkmen

Alpay Türkmen Forum Okuru

Kardeşim nasıl ypıcaz flv onu soruyorm ?

5. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Gayet basit, bunun için gerekli bazı programlar var, netten indirip formatlar arası dönüşüm yapabilir, ses kayıtlarınızı flvye çevirebilirsiniz.

6. fpubh

fpubh Forum Okuru

ya tamam ama bu dosyaların adı ne

7. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Google bu konuda size yardımcı olacaktır. Bu olayı nasıl gerçekleştireceğiniz konusunda bilgi bizden, eh o programlardan dilediğinizi seçmek sizden...

Facebooka Ses Kaydı Ekleme nasıl oluyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. facebook da reklamları engellemek nasıl oluyor

facebook da reklamları engellemek nasıl oluyor

Facede çıkan reklamlardan bıktım usandım yahu, bu facebook da çıkan reklamları nasıl engelliyorum teşekkürler.
  2. Facebook Kapak Fotoğrafı Ekleme

Facebook Kapak Fotoğrafı Ekleme

Facebook Kapak Fotoğrafı Ekleme Facebook'a Nasıl Kapak Eklenir Merhaba Sevgili Melek'ler, bu yazımızda günümüzün en popüler paylaşım sitesi oaln Facebook'a kapak fotoğraf nasıl eklenir hep birlikte öğreniyoruz. Kapak fotoğrafını ekleyeceğiniz alanda aşağıdaki şekilde de gördüğünüz gibi Kapak Ekle kısmından Fotoğraf Ekle'yi seçin. Fotoğrafı seçtikten sonra sağa-sola hareket ettirerek...
  3. Facebookta Arkadaş Ekleme Engelini Nasıl Kaldıracaksınız ?

Facebookta Arkadaş Ekleme Engelini Nasıl Kaldıracaksınız ?

Facebookta Arkadaş Ekleme Engeli Nasıl Kaldırılır Facebookta Arkadaş Ekleme Engeli Nasıl Kalkar Sevgili melekler, facebook hesabı tamamen nasıl silinir daha önce verdiğimiz bu bilginin ardından bu sayfamızda da Facebookta Arkadaş Ekleme Engeli Nasıl Kalkar diye merak eden ve öğrenmek isteyen meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz için Facebookta Arkadaş Ekleme Engeli Nasıl Kaldırılır...
  4. Facebook kapak fotoğrafları silme nasıl oluyor

Facebook kapak fotoğrafları silme nasıl oluyor

Kızlar face kapak fotoğraflarımdan bazılarını silmek istiyorum ama bunu nasıl yapabilirim, bi yardım etseniz..
  5. facebookta tema değiştirme nasıl oluyor

facebookta tema değiştirme nasıl oluyor

Merhaba.Facebook sayfamdaki temayı değiştirmek istiyorum ama nasıl yapabilirim, biraz acemiyim..

Sayfayı Paylaş