gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

facebookta fotoğraf etiketleme nasıl yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba kızlar. Almayın dedim dedim en sonu ben de bir face hesabı aldım ama henüz tam çözemedim.Fotoğraf etiketleme işi nasıl yapılıyor?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Facebook Fotoğraf etiketlemek için öncelikle Fotoğraflar sayfasına gidin daha sonra Albümlerim bağlantısını seçin. Etiketlemek istediğiniz albümün Albümü Düzenle bağlantısına tıklayın.

Daha sonra Fotoğrafta birisinin tam üzerine tıklayın, sonra da açılan kutuda o kişinin adını seçin. Adı kutuda yoksa, metin alanına yazabilirsiniz. Kendinizi etiketlemeniz gerekiyorsa, Beni seçin.Bu işlemi fotoğrafta etiketlemek istediğiniz herkes için tekrarlayın.İşiniz bittiğinde, Değişiklikleri Kaydet düğmesine tıklayın.

facebookta fotoğraf etiketleme nasıl yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook arkadaş etiketleme resimleri

Facebook arkadaş etiketleme resimleri

arkadaş etiketleme arkadaş etiketleme fotoğrafları fotoları fotoları facebook fotoğrafları Facebook kullanıcıları için arkadaşlarına özel olarak etiketledikleri ve istedikleri kişileri alarak onlara kendisi için ne kadar değerli olduğunu belirten arkadaş etiketleme ile ilgili sizlere örnek olması açasından bazı resimleri sunuyorum.
  2. Facebook Fotoğraf Nasıl Etiketlenir

Facebook Fotoğraf Nasıl Etiketlenir

Facebook Fotoğraf Nasıl Etiketlenir lütfen bana yardımcı olun arkadaşlar etiketlemeyi bilmiyorum.
  3. Facebook Fotoğraf Nasıl Kırpılır

Facebook Fotoğraf Nasıl Kırpılır

Facebook Fotoğraf Nasıl Kırpılır Selam arkadaşlar Facebook Fotoğraf Nasıl Kırpılır lütfen yardım edin.
  4. Facebook Fotoğraf Nasıl Eklenir

Facebook Fotoğraf Nasıl Eklenir

Facebook Fotoğraf Nasıl Eklenir ben bilmiyorum sizin sayenizde bende öğreneyim
  5. Facebook Kapak Fotoğrafı Nasıl Yapılır

Facebook Kapak Fotoğrafı Nasıl Yapılır

Facebook Kapak Fotoğrafı Nasıl Yapılır lütfen bu konuda bilgili olan arkadaşlarım bana da bilgi versin.

Sayfayı Paylaş