gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Facebookta grup ismini nasıl değiştiriyoruz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Facebookta bir grup kurmuştum ama şimdi grubun adını değiştirmek istiyorum.Nasıl yapacağım bilgi verirmisiniz ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Öncelikle şunu belirtmekte fayda var. Eğer Facebook grubunuzda 100 kişi beğenen varsa, grup adını bu aşamadna sonra değiştireiyorsunuz. Ancak 100 kişiden az beğenene sahipseniz şunları yapın:
    Öncelikle Facebook grup sayfanızı açın.

Sayfanın en üstünde ağ tarafta sayfayı düzenle sekmesine tıklayın.

bilgilerini güncelle yazısını göreceksiniz ona tıklayın.

Bilgileri güncelle'ye tıklayınca açılan sayfada "ADI" yazan yere yeni grup ismini yazın.

Facebookta grup ismini nasıl değiştiriyoruz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. facebook ta yeni bir grup

facebook ta yeni bir grup

murat boz facebook facede yen başarılı şarkıcılardan olan Murat Boz için ünlü arkadaşlık sitesi facebook tan antipatik bi grup açıldı ayrıntılar haberimizde... MURAT'I BOZ'AN GRUP! ÜNLÜ SOSYAL PAYLAŞIM SİTESİ FACEBOOK'TA ANTİ-MURAT BOZ'CULAR İLGİNÇ BİR GRUP KURDU. Murat Boz'u sevmeyen 1000'i aşkın site üyesi '764873645 Parçalık Yap BOZ Çözerim Murat BOZ Dinlemem!!!' adlı grupta bir araya...
  2. Facebook Da Grup Ayarları

Facebook Da Grup Ayarları

Facebook Da Grup Ayarları nasıl oluyor lütfen bilen varsa bu konuda bilgi versinler yardımcı olsunlar.
  3. facebook grubunu nasıl kapatabilirim

facebook grubunu nasıl kapatabilirim

Bir facebook grubum var ve bu grubu artık kapatmak istiyorum ama nasıl yapacağım bilemiyorum.Yardım edermisiniz ?
  4. facebookta grup açmak istiyorum yardım

facebookta grup açmak istiyorum yardım

Facede gruplar var biliyorsunuz.Ben de bir grup açmak istiyorum ne yapmam lazım ?
  5. facebookta grup sohbeti nasıl açılır

facebookta grup sohbeti nasıl açılır

Selam herkese. Ben face hesabı kullanıyorum ve grup sohbeti açmak istiyorum ama nasıl yapabilirim bunu doğrusu bilmiyorum.Yardım edermisiniz ?

Sayfayı Paylaş