gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

facebookta grup sohbeti nasıl açılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Selam herkese. Ben face hesabı kullanıyorum ve grup sohbeti açmak istiyorum ama nasıl yapabilirim bunu doğrusu bilmiyorum.Yardım edermisiniz ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Facebook’ta grup kurmak için ilk önce oturum açın ve Gruplar bağlantısına tıklayın. Daha sonra sağ üst köşedeki Yeni Grup Kur butonuna tıklayın.
    Karşımıza gelen sayfada grubunuzun adını, tanımını, kategorisini belirleyin ve sizin için gerekli olan diğer alanları doldurarak “Grup Kur” deyin.

Karşımıza bir sayfa daha gelecek. Bu sayfada grubunuzun resmini ve özelliklerini belirleyip “Kaydet” butonuna basın.

Artık Facebook grubunuzu kurdunuz. Bundan sonra tek yapmanız gereken arkadaşlarınızı grubunuza davet etmeniz. Sağ taraftaki isimlerden arkadaşlarınızı davet edin

facebookta grup sohbeti nasıl açılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook Hesabı Nasıl Açılır

Facebook Hesabı Nasıl Açılır

facebook hesabı nasıl açılır facebook kayıt nasıl yapılır üye olmak için yapılacak işlemler nelerdir ile ilgili bilgiler burada melekler Artık facebook hesabı olmayan pek yoktur herhalde melekler :) Ama yetişen yeni nesilden face hesabı almak isteyenler ve artık benim de bir facebook hesabım olsun diyenler için facebook hesabı nasıl oluşturulur anlatmak istiyoruz.Forumumuzda facebook kapatma...
  2. Kapatılan Facebook Nasıl Açılır

Kapatılan Facebook Nasıl Açılır

Geçenlerde kapattığım facebook hesabımı geri açmak istiyorum ama nasıl yapacağım konusunda bilgi sahibi değilim, bu konuda bana yardım edebilecek kimse var mı?
  3. Facebook hesabı nasıl açılır bana yardım edermisiniz

Facebook hesabı nasıl açılır bana yardım edermisiniz

Kime sorsam face hesabı var, artık msn tarih oldu. Ben de facebook hesabı istiyorum nasıl açacam bilgi verin lütfen melekler......
  4. facebook sohbette gülücük işareti nasıl koyacam

facebook sohbette gülücük işareti nasıl koyacam

Kızlar face yeni kullanmaya başladım .Sohbette gülücük ifadesi nasıl konur öğrenmek istiyorum sizden....
  5. facebook grubunu nasıl kapatabilirim

facebook grubunu nasıl kapatabilirim

Bir facebook grubum var ve bu grubu artık kapatmak istiyorum ama nasıl yapacağım bilemiyorum.Yardım edermisiniz ?

Sayfayı Paylaş