gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Facebookta kalp işareti yapma

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ya facde bağzı kişilerin kalp işareti yaptığını görüyorum bunuda bilmiyorum ben. Bu kalph işareti nasıl yapılır arkadaşlarım bunun bir kısa yolu varsa lütfen yazın. Hayır sorcam da utanıyorum aaa bilmiyormuş diycekler :D:D Hee burada niye soruyorum e tanımıyonuz beni :D:D

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Sayın misafirimiz, alt tuşuna ve 3 tuşuna basarsanız ♥ kalp işareti oluşacaktır. Daha değişik ifadeler için 2012 Facebook işaretleri ifadeleri adlı konumuzu inceleyebilirsiniz :)

Facebookta kalp işareti yapma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kalplerinde Aşk İşaretiyle Doğarlar Kimileri

Kalplerinde Aşk İşaretiyle Doğarlar Kimileri

Kalplerinde aşk işaretiyle doğarlar kimileri... Yeryüzüne gönül İndiremez onlar... Hayatı ve insanları anlarlar, hayata ve insanlara merhamet duyarlar, ama hayatın ve onun içindeki insanların yaşadıkları gibi yaşayamazlar. Aşk işaretiyle doğanlar yaşarken dünyaya talip olamazlar... Bilirler ki ne isteseler, neyi alsalar, ne kazansalar aşkın dışında hiçbir şey avutmaz onları, teselli etmez......
  2. Gebelikte kalp çarpıntısı kansızlık işareti!

Gebelikte kalp çarpıntısı kansızlık işareti!

hamilelikte kalp çarpıntısı hamilelikte kalp carpintisi gebelikte çarpıntısı gebelikte çarpıntı çarpıntı neden olur Hamilelikte eğer kalp çarpıntılarınız oluyorsa bunu ciddiye almalısınız çünkü bu kalp çarpıntıları kansızlık işareti konuyla ilgili uzmanların yapmış oldukları açıklamaların detayları ise şöyle: Uzmanlar, hamilelik döneminde, oluşan yeni şartlara uyum sağlamaya çalışan vücutta...
  3. Facebookta Yapılan Kalp İşareti ve Değişik İşaretler

Facebookta Yapılan Kalp İşareti ve Değişik İşaretler

facebook kalp işareti kalp işareti nasıl yapılır facebook değişik işaretler 2012 ile ilgili bilgiler burada melekler. Facebook kullanıcıları bilir melekler :) Bazen duvar yazılarında ya da facebook nikleri içinde değişik işaretler ve özellikle sıkça sorduğunuz facebook kalp işareti nasıl yapılır. Bunları yapmak oldukça basit. Biz de bilmeyenler ve bu işaretleri kullanmak isteyenler için bazı...
  4. Facebook İşaretleri

Facebook İşaretleri

Facebook İşaretleri istiyorum lütfen Facebook ifadelerinin klavye kodlarını yazar mısınız acaba?
  5. facede ki işaretler , kalp işareti nasıl yapılıyor

facede ki işaretler , kalp işareti nasıl yapılıyor

Gençlik, bişey soracam.Facedeki kalp işareti gibi işaretler nasıl yapılıyor acaba merak ediyorum ?Bir yardım etseniz..

Sayfayı Paylaş