gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Facebookta Mavi Yazı Yazmak İçin Ne yapmalıyım ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; facebookta mavi yazı yazma hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili meleklerimiz ve sayın misafirlerimiz bu sayfamızda facebookta mavi yazı yazma konusunda bilgi isteyenler için facebookta nasıl mavi yazılır bilgiler vermek istiyoruz....

Tam olarak yazı olmasa da link şeklinde istediğinizi yazabiliyorsunuz aşağıdaki kodla. Link, 0 id'li üye profiline gidiyor. O da sizin profiliniz oluyor.

Kod: @@[0:[0:0: Yazılacak Yazı Buraya ]]

2. Olmadı reis

Olmadı reis Forum Okuru

Olmuyor kardeşim daha detaylıı anlatırmısın

Facebookta Mavi Yazı Yazmak İçin Ne yapmalıyım ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yazı yazmak...........

yazı yazmak...........

Yağmur yağıyordu şehre, bu yazının ilk kelimesi kağıda düştüğünde… Gökyüzünün karanlığı yırtarak ortalığı aydınlatmasına, yeni bir günün doğmasına iki saat vardı. Pencereden bir süre baktım öylece. O saatte ıssız olan caddenin karşı kaldırımındaki sokak lambasına gözlerimi dikip, kah hırçınca kah hüzün sessizliğinde yağan yağmur damlalarını izlediğimi anımsıyorum. Tam o anlarda kalbime çok...
  2. Zayıflamak için ne yapmalı?

Zayıflamak için ne yapmalı?

zayıflamak için ne yapılmalı zayıflamak için neler yapılmalı zayiflamak icin ne yapmali yapmalıyız yapmalı Zayıflamak için ne yapmalı? Fazla kilolarınızdan bıkıp, şişmanlıkla mücadele etmek istiyorsanız önerilerimizi dikkate alın. * Boyunuza uygun ağırlığı hedefleyin. * Kilolu ve şişmansanız, önce ağırlık artışını önleyin. Daha sonra ağırlık kaybetmeyi hedefleyin. * Az yağ eklenmiş sebze,...
  3. Yaz Aylarında Sağlıklı  bir Uyku İçin Neler Yapmalı ?

Yaz Aylarında Sağlıklı bir Uyku İçin Neler Yapmalı ?

sağlıklı uyku için sağlıklı uyku için ne yapmalı Sevgili melekler, havaların iyiden iyiye ısındığı şu günlerde uyumak ta hayli zorlaştı. Klimaların karşısında geçirilen bu sıcak günlerde ne yapmalı nasıl uyumalıyız diyenlere yazın sağlıklı uyku için neler yapmanız gerektiğini uzmanların ağzından aşağıda paylaşıyoruz :) İnsan vücut ısısı doğal olarak gün içinde küçük de olsa, düzenli bir...
  4. Bu Sıcaklarda Yaz İshallerine Yakalanmmak İçin Neler Yapmalıyız ?

Bu Sıcaklarda Yaz İshallerine Yakalanmmak İçin Neler Yapmalıyız ?

yaz ishali yaz ishalleri Sevgili melekler, yaz sıcaklarında hem artan su ihtiyacı hem de gıdaların çabuk bozulması ne yazık ki yaz ishallerine davetiye çıkarıyor. Bu dönemde içtiğimiz suyun hijyenik olmasına dikkat etmeli, besinleri çok iyi yıkamalı, dışarda yiyecek bırakmamalı ve kişisel temizliğimize çok dikkat etmeliyiz. Özellikle sürekli kullandığımız ellerimizi sık ve bol su sabunla...
  5. moderatör onayı nedir .yazmak için onay bekliyorum

moderatör onayı nedir .yazmak için onay bekliyorum

moderatör onayı beklıyorum mesaj yazamıyorum .nedir bu bilgilendırırsenız sevınırım

Sayfayı Paylaş