gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

facebookta mesajları silme resimli

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

facebookta mesajları silme resimli- facebookta mesajlar nasıl siliniyor lütfen bu konuda bana yardım edin arkadaşlar.

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Facebookta mesajlarınızı silmek oldukca kolay bir işlem önce hesabınıza giriş yapıyorsunuz.Mesaj kutunuzdaki silmek istediğiniz mesaja gidiyorsunuz.Sağ üste seçenekler kısmı bulunmakta köşesinde küçük bir dişli var onu tıklıyorsunuz.Seçenekler bölümde mesaj sil bölümünü görürsünüz.

facebookta mesajları silme resimli konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook Eski Gönderileri Silme

Facebook Eski Gönderileri Silme

Facebook Eski Gönderileri Silme - Selam arkadaşlar ben Facebook Eski Gönderileri Silmek istiyorum nasıl yapacağım?
  2. Facebook Kullanıcı Adı Silme

Facebook Kullanıcı Adı Silme

Facebook Kullanıcı Adı Silme nasıl oluyor ben Facebook Kullanıcı Adı Silmek istiyorum.
  3. Facebooku Silme Linki istiyorum

Facebooku Silme Linki istiyorum

merhaba arkadaşlar ben facebook sayfamı kapatmak istiyorum ve bu yüzden de sizden Facebooku Silme Linki paylaşımında bulunmanızı rica ediyorum.
  4. Facebook İçin Resimli Hayırlı Akşamlar Mesajları Buyrun

Facebook İçin Resimli Hayırlı Akşamlar Mesajları Buyrun

Hayırlı Akşamlar Mesajları Facebook Facebook Hayırlı Akşamlar Mesajları Resimli Sevgili melekler, facebook kullanıcısı iseniz şimdi paylaşacağımız Facebook Hayırlı Akşamlar Mesajları Resimli sözlerle gününüzü sevdiklerinizle güzel bitireceksiniz. Hayırlı Akşamlar Mesajları Facebook için isteyen meleklerimize ve sayın misafirlerimize işte resimli güzel sözler...
  5. İphone'dan Facebook Mesajlarını Kökten Silme

İphone'dan Facebook Mesajlarını Kökten Silme

iphone'dan facebook mesajlarını silme,iphone'dan face mesajları nasıl silinir,facebook sohbet mesajları nasıl silinir,iphone da facebook mesajları silme İphone telefonunuz ile facebook a giriş yapıyorsunuz ve sildim sandığınız mesajları mı görüyorsunuz ? İphone kullanıcıları facebook mesajlarını kalıcı olarak kökten nasıl silebileceğinizi siz Sohbet penceresinin sağ üst kısmındaki işlemler...

Sayfayı Paylaş