gebe
  1. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113

Facebookta Resimler Görünmüyorsa Ne Yapacaksınız ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Bu konu; facebookta resimler görünmüyorsa yapmanız gerekenler hakkında bilgiler vermektedir.

Sevgili melekler, eğer facebooka girdiğinizde resimleri göremiyorsunuz bu sorunun sebebi tarayıcıdır ve genellikle de internet explorer kullanıcılarında görülür. Peki ne yapacaksınız, hemen anlatalım...

Çözüm 1:

Facebook’a Giriş Yapınız
    Hesap Ayarları Bölümüne Tıklayın.
    Güvenlik Kısmına Gelin
    “Güvenli Gezinmeyi Kapat” a tıklayarak facebook’ta ki resimleri görebilirsiniz.

Çözüm 2:

İnternet Explorer’da resimleri göremiyorsanız bunun 2 nedeni olabilir 1.si ilk verdiğim çözüm 1 de.Eğer denediniz ve olmadıysa aşağıdaki yönergeleri takip ediniz.

İnternet Explorer’a Girin
    Araçlar’dan İnternet Seçeneklerine Girin
    Hemen Ardından Gelişmiş Bölümüne Tıklayın
    Açılan Bölümde Multimedya kısmına gelin
    1 – 2 -4 – 5 – 6 Kısımlara Tik atın ve Tamam’a Basın

Artık Facebook’ta ki resimleri görebilirsiniz

Facebookta Resimler Görünmüyorsa Ne Yapacaksınız ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Ne yapacağimı Bilmiyorum :(:(

Ne yapacağimı Bilmiyorum :(:(

Arkadaşlar inanın birileriyle sıkıntılarımı paylaşmazsam boğulucam. Son bir kaç gündür hayatımda herşey ters gitmeye başladı.Hep olumsuz haberler alıyorum.Ruhum daralıyor, bazen olmadık şeyler düşünmeye başlıyorum. Hayatımın en kötü günleri, bu yüzden okulu bırakmayı bile düşünüyorum :cry::cry: okulum ve normal hayatımda tüm terslikler son 2 gündür beni bitirdi nerdeyse. tercihlerimde...
  2. Çocuğum ateşlendi ne yapacağım?

Çocuğum ateşlendi ne yapacağım?

ateşlenen çocuğa ne yapılmalı ateşlenen bebeklere ne yapılmalı bebeğe yapmalı bebeğim ateşlendi yapmalıyım ateşlenince yapılması gerekenler Annelerin en büyük derdidir çocuklarının hastalığı.Minik yavrusu hasta diye gözünü kırpmadan gece gündüz başında bekleyen kaç anne tanırım.Annelik öyle bir şeydir ki çocuğu hastayken onun yerine kendisinin hasta olması için Allah'a dua eder.Yavrusu değil...
  3. Tansiyonunuz Çıkarsa Ne Yapacaksınız?

Tansiyonunuz Çıkarsa Ne Yapacaksınız?

tansiyon yükselince ilkyardım tansiyon yükselince ne yapmalı tansiyon yükselince nasıl düşürülür Tansiyon günümüzde en sık rastlanılan sağlık problemlerinden biri melekler :) Sık rastlanmasına rağmen şiddetine ve görülme sıklığına bağlı olarak ta tehlikeli bir durum. Bunun için de sizin ya da çevrenizdekilerin böyle bir rahatsızlığı varsa ilk yardım konusunda bilginiz olması gerekir. Bakın...
  4. Saçlarınız Kirliyse Ne Yapacaksınız ?

Saçlarınız Kirliyse Ne Yapacaksınız ?

pratik saç modelleri kirli saç modelleri saç modelleri Konumuzun başlığını okuyunca, ''E tabi ki yıkayacağım, ne yapacağım ? '' diyebilirsiniz melekler :) Ama ya vaktiniz yoksa, bir yere yetişmeniz gerekiyorsa ? Bunun da bir çözümü var. Uygulayacağınız bazı saç modelleri saçınızın kirli olduğunu belli etmez ve o an için günü kurtarırsınız. Ünlülerden aldığımız örneklerle işte kirli saç...
  5. İşyerinizde Facebook Girişi Engellendiyse Ne Yapacaksınız ?

İşyerinizde Facebook Girişi Engellendiyse Ne Yapacaksınız ?

Bu konu; işyerinde face engellemesi nasıl kaldırılır hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bazı işyerlerinde çalışanların işlerine konsantre olamamaları ya da boşa vakit harcamaları sebebiyle internette rahatça dolaşmaları engellenmiştir. Eğer siz de işyerinizden face hesabınıza giremiyorsanız ve bu canınızı sıkmaya başladıysa şimdi vereceğimiz ipuçları ile bu sorunu kolayca...

Sayfayı Paylaş