gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Facebookta Resimli Anlatımla Sayfa Açma

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

facebook facebook sayfa açma resimli anlatım facebook hayran sayfası 2011 ile ilgili bilgiler burada melekler. Facebook sistemi her ne kadar twitter sistemi çıkdıysa da kullanıcıları her geçen gün artan bir sosyal paylaşım ağı melekler :) Facebook sisteminde bildiğiniz üzere bazı sayfaları beğenebiliyor, böylece sürekli takip edebiliyorsunuz. Sizin de böyle bir sayfa oluşturup daha geniş kitlelere sesinizi duyurmanız mümkün. Web siteniz ya da kendi facebook hayran sayfası oluşturmak için aşağıda resimli anlatımını verdiğimiz facebook sayfa açma yöntemi işinize yarayacaktır...

Öncelikle BURAYA TIKLAYARAK facebook sayfa oluştur bölümüne girin. Burada karşımıza iki tür sayfa oluşturma seçeneği çıkıyor;

1. Topluluk Sayfası; İnsanların sayfamızı beğenip paylaşımlarınızı takip etmesi için bu seçenekte sayfa oluşturuyoruz.

2. Resmi Sayfa; Herhangi bir işletme,ürün yada markaya sahipseniz,Bir sanatçı,müzik grubu yada tanınmış kişi adına sayfa açıcaksanız bu seçenekte sayfa oluşturuyorsunuz.Bu seçenekte sayfa oluştururken dikkat edilmesi gereken oluşturacağınız işletme müzik grubu yada tanınmış kişinin resmi temsilcisi olmanız gerekmektedir.Aksi taktirde sayfanız kapatılabilir.

Hangi seçenekte sayfa oluşturacağımıza karar verdikten sonra yukarda ki resimde görüldüğü gibi ‘Sayfa Adı’nı yazıp ‘Sayfa Oluştur’ butonuna tıklayarak sayfamızı açmış oluyoruz. Artık sayfamıza Giderek Sayfa Düzenle’den sayfanızı düzenleyebilir, hemen paylaşıma başlayabilirsiniz. Kolay Gelsin…:tik:

Facebookta Resimli Anlatımla Sayfa Açma konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook Kullanıcı Adı Değiştirme Resimli Anlatım

Facebook Kullanıcı Adı Değiştirme Resimli Anlatım

facebook facebook kullanıcı adı facebook kullanıcı adı değiştirme facebook kullanıcı adı değiştirme 2011 facebook kullanıcı adı nasıl değiştirilir ile ilgili bilgiler burada melekler. Sosyal paylaşım ağlarının en çok kullanılan sistemi olan ipad destekli Facebook sistemi içine siz de girmek isterseniz öncelikle Facebook hesabı oluşturma linkimizden kayıt olmanız gerekmektedir melekler :)...
  2. Google Chrome Ana Sayfa Butonu Resimli anlatım

Google Chrome Ana Sayfa Butonu Resimli anlatım

Google Chrome Ana Sayfa Butonu Google Chrome Ana Sayfa Butonu Aktifleştirme Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, bu yazımızda Google Chrome Ana Sayfa için resimli anlatım sunuyoruz sizlere. Anasayfa butonu aktifleştirme için sağ taraftaki anahtar simgesini tıklayın, tercihlerden resimdeki kutucuğu seçili yapmanız yeterli.
  3. Facebook Dürtme Resimli Anlatım

Facebook Dürtme Resimli Anlatım

Facebook Dürtme Resimli Anlatım Facebook Dürtme Tıpkı msn de ki titreşim gönderme gibi bir nevi selam verme yöntemi olan Facebook arkadaş dürtme konusunda mwerak ettiklerinizi bu yazımızda resimli anlatımla sizlerle paylaşıyoruz Melek'ler. Facebook Dürtme Facebook da Dürtme : Bir nevi selam vermek anlamınada gelir... Peki bu dürtme işlemi nasıl yapılır : dürtmek istediğiniz arkadaşınızı...
  4. Resimli Anlatımla Facebook Fotoğraf Gizlemek

Resimli Anlatımla Facebook Fotoğraf Gizlemek

Facebook Fotoğraf Gizleme Resimli Facebookda Resim Gizleme Merhaba Sevgili Melek'ler... Bu yazımızda resimli anlatımla Facebook da fotoğraf nasıl gizlenir öğreniyoruz hep birlikte. İşte size Facebook fotoğraf gizleme konusunda gerekli bilgiler Melek'ler; Facebook Fotoğraf Gizlemek için ; Önce sağ üstte ayarlara gelin,açılan pencereden resimdeki gibi gizlilik ayarlarına tıklıyoruz....
  5. Outlook Oturum Açma resimli anlatım meleklere özel

Outlook Oturum Açma resimli anlatım meleklere özel

Outlook oturum nasıl açılır? Outlook oturum açma resimli Gün geçmiyor ki internet de bir yenilik ile daha karşılaşmıyalım Melek'lerim. Salamworld islami face haberimizden sonra, geçtiğimiz günlerde sizlere hotmail isim değiştirdi ve outlook oldu demiştik. Şimdi de outlook hesabı almak isteyen tüm arkadaşlarımız için, outlook oturum açma nasıl olur bu yazımızda resimli anlatım ile sizlerin...

Sayfayı Paylaş