Facebook'ta sesli mesaj nasıl gönderilir ?

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

 1. Hadi gözünüz aydın kızlar artık sosyal medya devi olan Facebook üzerinden mobil uygulamalar ile yani mobil telefonlarla internet üzerinden arkadaşınıza sesli mesaj gönderip görüşme de yapabileceksiniz.

  Facebook'un mobil platform için geliştirdiği Messenger uygulamasına akıllı telefonlarda internet üzerinden sesli görüşmeyi sağlayacak bir güncelleme geldi. Artık iOS ve Android platformunda Facebook Messenger uygulamasını kullanan kullanıcılar Facebook arkadaşlarına sesli mesaj gönderebilecekler.

  [​IMG]
  Android ve iOS’larda bulunan "Messenger" uygulamasında güncellemeye giden dünya devi, bu güncellemesi ile kullanıcılarına sesli mesaj kaydı yapıp, sesli mesajları gönderme imkanı sağlıyor. Uygulama içerisindeki kırmızı renkli kayıt tuşuna basılarak kaydedilmiş olan mesajlar, sohbetin bir parçası olarak karşı tarafa gönderilmiş oluyor.

  Şu an için sadece Kanada’da bulunan kullanıcıların kullanabildiği "VoIP" uygulamasının getirmiş olduğu site, yakın zamanda bu uygulamayla oldukça ses getireceğe benzemekte. Açık kaynaklı farklı bir teknoloji kullanan uygulama sayesinde Facebook’un Skype ile olan iş ortaklığından bağımsız olarak geliştirilmiş.

  NASIL ÇALIŞIYOR?

  Peki sesli mesaj özelliği nasıl kullanılıyor? Bu yeni özelliğin kullanımına gelecek olursak. Facebook Messenger'da sesli mesaj bırakmak istediğiniz bir arkadaşınız ile olan konuşma pencerenizi açıyorsunuz. Daha sonra sol alt köşede bulunan + butonuna tıklıyor ve 'Ses Kaydet'e basıyor. Son olarak ise kayıt butonuna basılı tutarak sesli mesajınızı bırakıyorsunuz.

  Uygulamanın yeni özelliği için ilk izlenimim oldukça kullanışlı olduğu yönünde. Oldukça basit bir şekilde sesli mesajınızı karşınızdakine iletebiliyor, mesajınızı dinleyebiliyor ve dinletebiliyorsunuz. Bakalım belki ileride Facebook Messenger uygulamasına Skype üzerinden görüntülü konuşma özelliği de gelebilir. Öte yandan Facebook'un "VoIP" servisinin Kanada'da test aşaması sürüyor.
 2. ya bu Facebook Messenger uygulaması pc ler için de var mı? bi de saflık bu ya; erkekler için olanı var mı? erkekler de yaşasın.

Sayfayı Paylaş

Meleklermekani.Com misafirleri bu sayfayı şunları arayarak geldiler :

 1. faceden ses kaydı gönderme

  ,
 2. facebook ses kaydı gönderme

  ,
 3. facebook ses kaydı

  ,
 4. facebook da ses kaydı gönderme,
 5. facebooktan ses gönderme,
 6. facede ses kaydı,
 7. facebookta ses kaydı gönderme,
 8. facebooktan ses kaydı nasıl gönderilir,
 9. Faceden ses kaydı nasıl gönderilir,
 10. face de ses kaydı paylaş,
 11. faceden ses gönderme,
 12. facebook ses gönder,
 13. face de sesli mesaj gönderme,
 14. facebook siteden ses kaydı yollamal,
 15. mesengerdan ses kaydi nasil gonderilir