gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Facebookta Sildiğim Arkadaşı Nasıl Tekrar Eklerim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

FAcebookta sildiğim arkadaşımı nasıl geri eklerim. Arkadaşımın yapmış olduğu bir paylaşıma spam dedim yanlışlıkla ve oda arkadaşlık listemden çıkarıldı. Bende onu yeniden ekelyim dedim ama bir türlü yapamadım. Bu arkadaşımı nasıl eklerim lütfen acil zor durumdayım anlatamıyorumda küstü bana

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113
    Merhabalar Sevgili Misafirimiz. Lütfen aşağıda anlatılan yöntemi takip edin sorun olursa lütfen bu konuya yeniden yazın.
    Facebook hesabınıza giriş yapıp ayarlar sekmesini tıklayınız.

- Gizlilik ayarlarından engellenen kişiler ve uygulamalar sekmesinden engellemeleri yönet seçeneğine tıklayınız.

- Açılan pencereden engellemiş olduğunuz arkadaşlarınızın engellemesini kaldırdıktan sonra site içerisinde arama yapıp arkadaşınıza ulaşabilirsiniz.

Facebookta Sildiğim Arkadaşı Nasıl Tekrar Eklerim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook Arkadaş Önerme Nasıl

Facebook Arkadaş Önerme Nasıl

Facebook Arkadaş Önerme Nasıl yapılıyor ya ben yeniyim hala bilmiyorum lütfen banada Facebook Arkadaş Önerme Nasıl yapılır anlatın arkadaşlar.
  2. Facebookda Arkadaş Önerme Nasıl Yapılır

Facebookda Arkadaş Önerme Nasıl Yapılır

Facebook Arkadaş Önerme Facebook Arkadaş Önerme Nasıl Yapılır Merhaba Sevgili Melek'ler ve Facebook sitesinde arkadaş önerme nasıl yapılıyor diyen tüm misafirler, sizler için bu sayfamızda Facebook da arkadaş önerme konusunda bilgiler sunuyoruz. Facebook hesabınıza girdiğiniz zaman sizin için Önerilen insanları ya da Sayfaları görebilirsiniz. Öneriler ana sayfada, yeni kullanıcı tanıtım...
  3. Facebook arkadaş önerme nasıl yapılır

Facebook arkadaş önerme nasıl yapılır

Facebook arkadaş önerme nasıl yapılır acaba? Lütfen bu konuda bilgi ve yardımlarınızı benden esirgemeyin kızlar:S
  4. Facebookta Bir Arkadaşınızın Arkadaş Listesini Nasıl Göreceksiniz ?

Facebookta Bir Arkadaşınızın Arkadaş Listesini Nasıl Göreceksiniz ?

Facebookta Arkadaş Listesini Görme Facebookta Gizlenen Arkadaş Listesini Görme 2012 Sevgili melekler, az önce paylaştığımız facebookta arkadaş filtreleme konumuzun ardından bu sayfada da Facebookta Gizlenen Arkadaş Listesini Görme 2012 bilgilerini sizlerle paylaşıyoruz... Facebook hesabı olan bir arkadaşınızın arkadaş listesini görmek istiyorsunuz. Fakat arkadaş listesinin sadece...
  5. Facebook Arkadaş Listesi Nasıl Gizlenir?

Facebook Arkadaş Listesi Nasıl Gizlenir?

facebook ayarları, facebook gizlilik ayarları, facebook arkadaş listesi gizleme Sosyal paylaşım ağları arasında en popüler olan facebook da arkadaş listenizi kimlerin görüp göreimyeceği konusunda yapılacak ayar bilgilerini merak edenler için gereken bilgileri sizler için paylaşıyoruz. Facebookta arkadaş listemizi nasıl gizleyeceğimizi anlatacağız. İnternet teknolojisi geliştikçe kullanıcılar...

Sayfayı Paylaş