facebookta sohbet geçmişi temizleme

Konu, 'Faydalı Bilgiler' kısmında CeMoŞ tarafından paylaşıldı.

1. CeMoŞ

CeMoŞ Daimi Üye

facebook sohbeti geçmişi temizleme nasıl temizlenir sohbet geçmişini temizleme hakkında genel bilgiler burda melekler facebookta sohbet geçmişini temizlemek bir çok kişiye sorun oldu bunu göze alarak bir konu açayım dedim melekler
    resimde göründüğü gibi sohbet penceresinin sağ üst köşesindeki yuvarlak şekle tıklıyorsunuz ve pencereyi temizleye tıklıyorsunuz ve sohpet geçmişiniz temizleniyor siz de rahat ediyorsunuz:D:D yeni facebook yasaklarına da dikkat edin meleklerimm

facebookta sohbet geçmişi temizleme konusuna benzer içeriklerimiz
  1. sohbet

bu ana ekrandaki sohbet bi var bi yok neden olaki :confused:
  2. Sohbet

Eş, dost ve akraba ile sohbet etmek sevgiye, hoş geçime ve dayanışmaya; Hastanın ailesiyle sohbet etmesi şerre, aile fertleri dışından biriyle sohbet etmesi iyi olmasına, yabancı biriyle sohbet etmesi ona zarar verecek bir hususa delalet eder. ( Ayrıca BBakınız; Konuşmak.)Rüyada sohbet etmek, havanın günlerce yağmurlu geçeceği anlamına gelir.
  3. Facebookta sohbet geçmişi silinmiyor!

facebookta sohbet geçmişi facebook sohbet geçmişi silme facebook ta facede geçmişini silme Melekler... Bu konu dert oldu resmen bana! Facebookta sohbet ettikten sonra SOHBET GEÇMİŞİNİ TEMİZLE butonu vardı.Fakat sitede değişiklikler olmuş sohbet ettikten sonra silemiyorum(z) ama bence illaki siliniyodur silmek içinde bi işaret bişey vardır diyorum bilgisi olanlar yardımcı olabilirmi? yoksa...
  4. Tüm Tarayıcılarda İnternet Geçmişi Temizleme Nasıl Yapılır ?

internet geçmişi nasıl silinir internet geçmişini silme internet geçmişi temizleme Meleklerimizden ve misafirlerimizden sık sık aldığımız sorulardan biri internet geçmişini temizleme olayının nasıl olduğuydu. Bilgisayarı yavaşlatan lüzumsuz bilgileri silmeye yarayan internet geçmişi nasıl temizleniyor, anlatalım.. :) Internet Explorer; * Başlat menüsünden Programlar kısmına gelip...
  5. bıçağınn geçmişi

bıçağın geçmişini anlatırmıınız.uzun olsun.lütfen çabuk olun ödevim yarına!!

Sayfayı Paylaş