gebe
  1. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0

Facebook'ta tanıyor olamadığımız arkadaşlar

Konu, 'Sorularınız & Sorunlarınız' kısmında ilkimsu tarafından paylaşıldı.

Hepinizin facebook hesabı vardır. Benim şuan sorunum tanıyor olabileceğin arkadaşlar bölümü. Sorun olan, orada tanımadığım ortak arkadaşım olmayan bir sürü insanı görüyorum. Aynı şekilde benim profilimde başkalarında çıkıyordur. Eminim onlarda rahatsız oluyordur. Ne yapmamız lazım? benim gibi bu durumdan şikayetçi olan var mı? bilemiyorum ama benim çok sinirlerimi bozuyor bu durum. Tanıyor olmadığım kişiler her dakika gözüküyor..

2. HaYaL

HaYaL Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    229
    Ödül Puanları:
    83
    Canım aynı guruptan, aynı beğenilen sayfadan, aynı mezun olunan okuldan vs. kişileri öneriyolar sanırım buna yapılabilcek bişey yok. :)

3. ilkimsu

ilkimsu Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    120
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkürler hayal cevabın için bak bu aklıma gelmemişti yabancılarda çıkıyordu çünkü demekki sanatçılardan falan etki ediyormuş sağol :)) ama umarım face buna bi çözüm bulur cok gıcık bir durum

Facebook'ta tanıyor olamadığımız arkadaşlar konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebook'ta  solucan

Facebook'ta solucan

Facebook'a solucanlar dadandı; yani virüsler... Tüm bilgisayarınızı ele geçiriyor. Bakın bu işlemi nasıl yapıyor? Popüler güvenlik yazılımı şirketi Kaspersky, 2 yeni tehdidin varlığını açıkladı. Yeni virüslerin hedefinde Facebook hesabınız var. Networm.Win32.Koobface.a ve Networm.Win32.Koobface.b olarak bilinen trojan, Facebook ve Myspace hesabınızı ele geçiriyor ve yoluna devam ediyor....
  2. Seninle Olamadıklarımız

Seninle Olamadıklarımız

Seninle olamadıklarımız… Bir sabah karşılıklı oturup taze demlenmiş birer bardak çay içemedik. Çıtır çıtır kızarmış bir simidi bölüşüp yiyemedik. Sabahlar olmadı! Kış güneşinin odayı ısıtan sıcağında dizlerimde uyumadın. Çünkü, güneş bize hiç doğmadı! Gözlerinin içine heyecanla bakamadım; bakışlar donmadı! Başımı omzuna yaslayıp Sezen’i dinlemedim seninle. Sezen bize hiç şarkı...
  3. Facebook'un hikayesi

Facebook'un hikayesi

fecebook yazıları komik yazılar facebook komik kendini tanıtma yazıları facebok kendini tanıtma Zamanın birinde FACEBOOK`ta dünyalar güzeli bir kız varmış.. Bu kız öyle güzelmiş ki çok uzak şehirlerden ve ülkelerden çok zengin çok yakışıklı asil pek çok delikanlı onun ADD TO FRİEND`ine tıklarmış. Kendisiyle FRİEND olmak isteyen nice prensi nice şövalyeyi reddeden güzel kız kimseleri...
  4. Facebook'ta Toplu Arkadaş Silme İşlemi Nasıl Yapılıyor ?

Facebook'ta Toplu Arkadaş Silme İşlemi Nasıl Yapılıyor ?

Facebookta Toplu Arkadaş Silme Facebook Arkadaş Silme Nasıl Yapılır Toplu Sevgili melekler, facebook için resimli doğum günü mesajları konumuzu daha önce sizlerle paylaşmış, birbirinden güzel resimli mesajlar atmıştık sizlere. Bu sayfamızda da bir başka facebook bilgisi konusunda yardımcı oluyor ve Facebook Arkadaş Silme Nasıl Yapılır Toplu diye merak eden meleklerimize ve sayın...

Sayfayı Paylaş