gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

facebookta tema değiştirme nasıl oluyor

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Merhaba.Facebook sayfamdaki temayı değiştirmek istiyorum ama nasıl yapabilirim, biraz acemiyim..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Facebookta hergün aynı temayı görmekten sıkıldıysanız bu soruya Cevabınız evet ise, mozilla firefoxumuza kuracağımız bir eklenti sayesinde facebookta geçirilen zamanınızı renklendirebilirsiniz.Videoda anlatacağımız tema değiştirme işlevi facebook’un özgün temasını değiştirmiyor.Stylish adı verilen eklentiyi moziila firefoxumuza kurmamız ve videoda anlatıldığı gibi bu adresten bir tema seçmemiz yeterli olacaktır.
    Tema değiştirme işlemi sadece Mozilla Firefoxta çalışmakta olup, İnternet Explorer,Chrome,Opera gibi diğer web browserlarda çalışmamaktadır.

facebookta tema değiştirme nasıl oluyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. facebook kullanıcı adı değiştirme

facebook kullanıcı adı değiştirme

Facebook kullanıcı adı nasıl değiştirilir, bu değiştirme nasıl yapılıyor arkadaşlarım bilen var mı ?
  2. facebook da reklamları engellemek nasıl oluyor

facebook da reklamları engellemek nasıl oluyor

Facede çıkan reklamlardan bıktım usandım yahu, bu facebook da çıkan reklamları nasıl engelliyorum teşekkürler.
  3. Facebooka Ses Kaydı Ekleme nasıl oluyor

Facebooka Ses Kaydı Ekleme nasıl oluyor

Facebooka Ses Kaydı Ekleme nasıl oluyor benim Facebooka Ses Kaydı Eklemem lazım ama işte nasıl yapacağımı bilmiyorum bu konuda bilgisi olanlar yardım edin:)
  4. Skype'de Şifre Değiştirme nasıl oluyor diyenler buraya

Skype'de Şifre Değiştirme nasıl oluyor diyenler buraya

Skype'de Şifre Değiştirme Nasıl Olur Skype'de Şifre Nasıl Değiştirilir Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, sizlere daha önce http://www.meleklermekani.com/teknik-destek/227315-skypeda-hesap-acmakicin-yapilmasi-gerekenler.html hakkında bilgiler sunmuştuk. Şimdi de Skype'de şifre nadıl değiştirilir diyen arkadaşlarımız için, Skype'de şifre değiştirme...
  5. Facebook kapak fotoğrafları silme nasıl oluyor

Facebook kapak fotoğrafları silme nasıl oluyor

Kızlar face kapak fotoğraflarımdan bazılarını silmek istiyorum ama bunu nasıl yapabilirim, bi yardım etseniz..

Sayfayı Paylaş