gebe
  1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Facebook'ta Toplu Arkadaş Silme İşlemi Nasıl Yapılıyor ?

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

Facebookta Toplu Arkadaş Silme

Facebook Arkadaş Silme Nasıl Yapılır Toplu

Sevgili melekler, facebook için resimli doğum günü mesajları konumuzu daha önce sizlerle paylaşmış, birbirinden güzel resimli mesajlar atmıştık sizlere. Bu sayfamızda da bir başka facebook bilgisi konusunda yardımcı oluyor ve Facebook Arkadaş Silme Nasıl Yapılır Toplu diye merak eden meleklerimize ve sayın misafirlerimize
    Facebookta Toplu Arkadaş Silme
    konusunda bilgiler veriyoruz...

Facebook' ta arkadaşları topluca veya işaretlemeden silme özelliği mevcut değil. Ama aşağıdaki yolla bu işlemi gerçekleştirebilrisiniz:

İlk önce Chrome veya Firefox' u kurun.

FacebookDeletes for Greasemonkey linkine tıklıyoruz ve sağ üst köşede bulunan install butonuna tıklayın.

Ardından http://www.facebook.com/friends linkine tıklayın,

Sayfanın en altına inin,Arkadaşlarımızın avatarlarının yanında kutucuklar beliriyor,

Facebook Deletes Friends yazısına tıklayalım ve seçenekler çıkacak.

Arkadaş listemizden silmek istediğimiz kullanıcıları seçiyoruz.

Sonra ise Highlight Only butonuna tıklıyoruz; tarayıcı otomatik olarak seçtiklerimizi atlayacak ve seçmediklerimizi seçecektir. Seçme işlemi durduğunda,

DELETE ALL EXPECT butonuna tıklayın ve bitirin.

2. blueanka21

blueanka21 Forum Okuru

3. lqard21

lqard21 Forum Okuru

Facebook'ta Toplu Arkadaş Silme İşlemi Nasıl Yapılıyor ? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Toplu Kişi Listesini Silme

Toplu Kişi Listesini Silme

facebook arkadaş silme resimli anlatım facebook arkadaş listesi silme facebookta toplu facede toplu Messenger listenizi temizlemek amaçli yada kullanmadiginiz bir msnin kisi listesini kolay bir yoldan silmeniz için pratik bir yol. Msn'de kisi listesini toplu silmek için; kisiler >>adres defterime git tikliyoruz ve kisi listesi çikiyor tümünü isaretleyip X sil seçenegine tikliyoruz kisi...
  2. internette geçmişi silme nasıl yapılıyor arkadaşlarım

internette geçmişi silme nasıl yapılıyor arkadaşlarım

İnternette geçmişi sil nasıl diyoruz geçmişi silme ve silmek işlemi tam olarak nasıl yapılıyor arkadaşlarım tarayıcı farketmez heralde bana anlatırsanız sevinirim girdiğim yerleri kimsenin görmesini istemiyorum da :)
  3. Google Chrome geçmişi Silme işlemi nasıl yapılır ?

Google Chrome geçmişi Silme işlemi nasıl yapılır ?

Google Chromede geçmiş nasıl silinir bu konuda bana yardımcı olacak arkadaşlarıma şimdiden teşekkür ediyorum.
  4. Facebook da toplu arkadaş önerme nasıl yapılır?

Facebook da toplu arkadaş önerme nasıl yapılır?

Facebook Toplu Arkadaş Önerme Facebook Toplu Arkadaş Daveti Önerme Facebook Toplu Arkadaş Önerme Hakkında Bilgi Almak İçin Aşağıdaki Linki Tıklayınız. Facebook Toplu Arkadaş Önerme
  5. Yatırılan ssk sigorta primleri sorgulama işlemi nasıl yapılıyor ?

Yatırılan ssk sigorta primleri sorgulama işlemi nasıl yapılıyor ?

Merhabalar benim sizlere bir sorum olacak, benim patronum yaklaşık olarak 2 yıllık sigortalı göstermedi beni ve bu yıl başında beni sigortalı göstereceğine dair söz verdi. Ona inanmaktan başka yapacaım da hiç birşey yok. Çünkü iş bulamıyorum. Eğer patronum beni sigortalı olarak gösterir ise benim patronumun beni ne kadar prim gün sayısı ve ücreti üzerinden isgortalı olarak gösterildiğini nasıl...

Sayfayı Paylaş