Facebookta Yapılan Kalp İşareti ve Değişik İşaretler | Melekler Mekanı FORUM - 29 Eylül 2016

Facebookta Yapılan Kalp İşareti ve Değişik İşaretler

Konu, 'Teknik Destek' kısmında TİTAN tarafından paylaşıldı.

1. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

facebook kalp işareti kalp işareti nasıl yapılır facebook değişik işaretler 2012 ile ilgili bilgiler burada melekler. Facebook kullanıcıları bilir melekler :) Bazen duvar yazılarında ya da facebook nikleri içinde değişik işaretler ve özellikle sıkça sorduğunuz facebook kalp işareti nasıl yapılır. Bunları yapmak oldukça basit. Biz de bilmeyenler ve bu işaretleri kullanmak isteyenler için bazı facebook değişik işaretleri sizler için ekliyoruz. Siz de değişik işaretler çıkarırsanız, buradan ekleyin ve hep beraber öğrenelim :tik:

☺ alt+1 ☻ alt+2
    ♥ alt+3
    ♦ alt+4
    ♣ alt+5
    ♠ alt+6
    • alt+7
    ◘ alt+8
    ○ alt+9
     alt+7410
    ± alt+753
    À alt+951
    ├ alt+963
    ╚ alt+456
    § alt+789
    Ä alt+654
    █ alt+987

` alt+96
    ) alt+41
    J alt+74
    3 alt+51
    ▼ alt+31
    * alt+42
    ♪ alt+13
    . alt+46
    O alt+79
    ‼ alt+19
    Ê alt+1234
    Î alt+4567
    à alt+6789
    Ç alt+3456
    ß alt+4321
    µ alt+7654
    Å alt+6543
    è alt+3210
    Ó alt+4320
    ä alt+6532
    ³ alt+8956
    Ñ alt+7845

SadmiN ve CeMoŞ bunu beğendi.
Facebookta Yapılan Kalp İşareti ve Değişik İşaretler konusuna benzer içeriklerimiz
  1. işaret

Rüyada kendinizi birilerine işaret verirken görmek, girişeceğiniz yeni işlerde yakın arkadaşlarından yardım alınacağına yorumlanır. İşaret edilen şeye dikkat etmek ve onu da yorumlamak gerekir. Kişinin bir amacı olacak demektir.Isaret vermek için kandil asilan ve konulan sey-leri görmek, yüksek makam ve mertebeye delalet eder, Bu rüya son derce iyidir. Isigi söndürdügünü görmek hayirli degildir.
  2. değişik yazı karakterleri ve işaretleri

değişik yazı karakterleri ilginç yazı karakterleri facebook işaretleri nasıl yapılır facebook işaretleri Merhaba meleklerim şimdi sizlere klavyedeki kısayollar kullanılarak değişik yazı karakteri ile yazmayı öğreteceğim. Bunları aynı zamanda msn sözlerinin başında sonunda istediğiniz bir yerinde istediğiniz bir yazının içindede kullanabileceksiniz. ™ [TM] İle başlıyalım Tm nasıl yapılır?...
  3. Facebookta kalp işareti yapma

Ya facde bağzı kişilerin kalp işareti yaptığını görüyorum bunuda bilmiyorum ben. Bu kalph işareti nasıl yapılır arkadaşlarım bunun bir kısa yolu varsa lütfen yazın. Hayır sorcam da utanıyorum aaa bilmiyormuş diycekler :D:D Hee burada niye soruyorum e tanımıyonuz beni :D:D
  4. Facebook İşaretleri

Facebook İşaretleri istiyorum lütfen Facebook ifadelerinin klavye kodlarını yazar mısınız acaba?
  5. facede ki işaretler , kalp işareti nasıl yapılıyor

Gençlik, bişey soracam.Facedeki kalp işareti gibi işaretler nasıl yapılıyor acaba merak ediyorum ?Bir yardım etseniz..

Sayfayı Paylaş