gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır ? Selam arkadaşlar Allah için bir yardım edin yahu Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır kafayı yedim:S

2. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Çok geç çıkamazsın kardeşim

3. Misafir

Misafir Forum Okuru

Şuanda Facebook zaman tünelinden çıkmak evet mümkün değil, Facebook tarafından açıklama yapılacak diye düşünüyorum.

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

5. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Bende zaman tünelinde kaldım. İsteğe bağlı değil mecburi sanırım canım sıkıldı. Berbat!

6. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

zaman tünelinden cıkış var buldum bilginiz olsun

7. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Kardesim senin facebooklarda ne isin var? Otur oturdugun yerde baska isin yokmu senin?
    Simdi hindi gibi düsün nasil cikacagim diye.
    Cikamazsin sen bittin :D

8. KİMee Nee

KİMee Nee Forum Okuru

1 mart ta herkesin facebook u zaman tüneli olacakmış.yani boşu boşuna çıkmayı denemeyin.:p :p :p

9. Sana ne

Sana ne Forum Okuru

:(

Bende zaman tünelinde kaldım. İsteğe bağlı değil mecburi sanırım canım sıkıldı. Berbat!

Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. facebook zaman tünelinden nasıl çıkılır

facebook zaman tünelinden nasıl çıkılır

facebook zaman tünelinden çıkış facebook zaman tünelinden nasıl çıkılır facebook zaman tünelinden kurtulmanın yolları nelerdir Günümüzde Facebook hesabı olmayan sanırsam bir tek ben kaldım :D:D Herneyse, Facebook hesabı olanlar için çalışayım bende diyor ve sizlere Facebook zaman tünelinden nasıl çıkılır, bu yazımızda anlatıyorum Melek'ler :) ( Çok fedakar bir adminim, kıymetimi bilin :A )...
  2. Facebook Zaman Tüneli nasıl kulanılır

Facebook Zaman Tüneli nasıl kulanılır

Facebook Zaman Tüneli nasıl kulanılır Facebook Zaman Tüneli kullanma Merhaba Facebook tutkunu Melek'ler ve misafirler :) Sizlere bu sayfamızda Facebook Zaman Tüneli Kullanımı hakkında merak ettiğiniz tüm bilgileri ayrıntılarıyla anlatıyoruz :) Facebook Zaman Tüneli Nasıl Kullanılır diyenler, buyrun lütfen :) Facebook Zaman Tüneli Kullanımı Facebook Zaman Tüneli, profilinizin tüm...
  3. Facede zaman tünelinden nasıl çıkılır

Facede zaman tünelinden nasıl çıkılır

Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır ? Arkadaşlar artık bir yardım eden olsun sesimi biri duysun bu zaman tüneli belasından nasıl çıkacam yaa :S
  4. Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır yardım!

Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır yardım!

Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır ? Kızlar yardımlarınıza ihtiyacım var Facebookta zaman tünelinden nasıl çıkılır lütfen yardım edin.
  5. Facebook zaman tüneline nasıl geçilir

Facebook zaman tüneline nasıl geçilir

Herkes zaman tüneline geçmiş bu zaman tüneline nasıl geçiliyor bilen biri var mı ?

Sayfayı Paylaş