gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Facebooku Ana Sayfa Yapmak için buraya gelin!

Konu, 'Teknik Destek' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Facebooku Ana Sayfa Yapmak Facebook Nasıl Ana Sayfa Yapılır

Merhaba Sevgili Melek'ler ve bizi ziyaret eden siz sevgili misafirler, Facebook zaman tüneli hakkında ki konularımızdan sonra, şimdi de Facebook nasıl anasayfa yapılır diyen arkadaşlarımızı düşündük ve bu yazımızda o arkadaşlarımız için, Facebooku anasayfa yapmak için ilgili tüm bilgileri paylaşıma sunmak istedik:)

Facebooku ana sayfa yapmak diğer sitelerden farklı değildir. Araçlar çubuğundan seçenekler bölümüne ordan da genel sekmesine gidilir. ana sayfa adresinin olduğu yere facebook ana sayfa adresi yapıştırılır. İşte bu kadar basit...

Facebooku Ana Sayfa Yapmak için buraya gelin! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Facebok ana sayfasını yeniledi

Facebok ana sayfasını yeniledi

Popüler sosyal ağ sitesi, açılış sayfasının tasarımında yeniledi. İşte yeni açılış sayfasındaki düzenlemeler. Popüler sosyal ağ sitesi, geçtiğimiz yıl içinde yaptığı güncellemenin ardından, son dönemde oldukça popüler hale gelen Twitter, Friendfeed gibi anlık güncelleme ve yaşam akışı yayınlayıcı mikro-blog sitelerinin özelliklerinden esinlenilerek yaratılmış ana sayfasını yayına soktu....
  2. Melekler Mekanı facebook sayfamız

Melekler Mekanı facebook sayfamız

Melekler facede m.m nin sayfasını açtım acizane orda paylaşımlar yapmak istiyorum hepiniz davetlisiniz.
  3. facebook sayfamı açamıyorum

facebook sayfamı açamıyorum

facebook sayfamı açamıyorum lütfen yardım edin bu soruna nasıl çözüm bulabilirim.
  4. Evde pizza yapmak isteyenler buraya gelsin!

Evde pizza yapmak isteyenler buraya gelsin!

Evde Pizza Yapımı Evde Pizza Nasıl Yapılır En sevdiklerim arasında gelir pizza, her çeşidini bayıla bayıla yerim karışık olanı ise tercihim:) Eminim benim gibi pizza seven Melek'lerimiz ve misafirlerimiz çoktur:) O yüzden bu sayfamızda benim gibi pizza tutkunu olan arkadaşlarıma ev yapımı pizza tarifi vermek istiyorum ve kolay pizza tarifi isteyen tüm arkadaşalrımızı da bu sayfamıza davet...
  5. facebook sayfam için güzel ve anlamlı yazılar lazım

facebook sayfam için güzel ve anlamlı yazılar lazım

Merhaba .Facebook sayfama çok özeniyorum ve arkadaşlarımın görmesi okuması ve beğenmesi için güzel yazılar paylaşmak istiyorum.Var mı böyle anlamlı güzel face yazıları ?

Sayfayı Paylaş