gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Facebooku Dondurma 2012 yılı için yeni yani:)

Konu, 'Çöplük' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Facebook Hesabını Dondurma
    2012 Facebook Hesap Dondurma

Merhaba Sevgili Melek'ler günümüzün en popüler sosyal paylaşım sitesi olan Facebook için, sizlere daha önce bir çok konuda Facebook Zaman Tüneli Kapak Resimleri gibi paylaşımlarda bulunmuş ve Facebook kullanımı için de detaylı faydalı bilgiler aktarmıştık. Şimdi ise Facebook hesap dondurma 2012 yani yeni bilgilerini paylaşıyoruz:)

Facebookta yeni düzenlemeden sonra hesabınızı nasıl donduracağınızı bilmiyorsanız hemen kısaca anlatıym arkadaşlar.Öncelikle Facebooka giriyorsunuz Anasayfanın hemen yanında bulunan küçük işarete tıklayıp Hesap Ayarları' nı seçin, Daha Sonra Açılan pencerede sol menüde görülen Güvenlik bölümüne tıklamalısınız. Sayfanın altında Hesabını Dondur yazısına tıklayın Facebook Hesabınızı Dondurmuşoluyorsunuz İşte yapmanız gerekenlerin hepsi bu kadar arkadaşlar kolay gelsin..

Facebooku Dondurma 2012 yılı için yeni yani:) konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. yeni facebook da hesap dondurma nasıl yapılıyor ?

yeni facebook da hesap dondurma nasıl yapılıyor ?

Kızlar facebookun yeni arayüzünde hesap dondurma istiyorum bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum bilgi verirseniz sevinirim.
  2. facebook yeni yıl kartları

facebook yeni yıl kartları

2012 yeni yıl kartları facebook facebok yeni yıl resimleri yılbaşı kartları arıyorum arkadaşlarıma göndermek için varsa paylaşın lütfen herkesin yeni yılını bu soru vesilesi ile kutluyorum. Hadi bakalım :) bekletmeyin beni.
  3. 2012 Facebook Yeni Yıl Kartları

2012 Facebook Yeni Yıl Kartları

Facebook yeni yıl kartları ve resimleri burada meleklerim. Seçin beğenin gerek face de gerekse mail yolu ile sevdiklerinize gönderin. Herkesin yeni yılını şimdiden kutluyorum. 11 Gün kaldı yoksa 12 mi :D:D 2012 Facebook Yeni Yıl Kartları
  4. Facebook İçin Yeni Yıl Mesajları 2013

Facebook İçin Yeni Yıl Mesajları 2013

Bu konu; Facebook İçin Yeni Yıl Mesajları 2013 hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, hemen herkesin bir face hesabının bulunduğunu düşünürsek, pek çok paylaşımın da face üzerinden yapıldığını biliriz. Yılbaşı gün ve geceleri de mutlu dileklerin uçuştuğu, herkesin birbirine güzel sözler yolladığı zamanların başında geliyor. Siz de duygu ve dileklerinizi sosyal ağlardan...
  5. yeni facebook hesap dondurma işlemini anlatırmısınız

yeni facebook hesap dondurma işlemini anlatırmısınız

Merhaba, face hesabımı dondurmak istiyorum ama yeni sistemde face hesap dondurma nasıl yapılır?

Sayfayı Paylaş