gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Facebook'u Şu Adla Kullan mak istiyorum

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

selam arkadaşlar ben Facebook'u sayfa adıyla kullanmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum bu konuda bana bilgi verirseniz çok sevinirim. Şimdiden yardımlarınız için çok tşkler.

2. TİTAN

TİTAN Forum Okuru

Facebook'u Sayfa Adıyla Kullanma Özelliği

Facebook'u Sayfanın Adıyla Kullan

Facebook’u Sayfanın Adıyla Kullan özelliğiyle , sayfanızı bir facebook profili gibi kullanabilirsiniz.

Sayfa Adıyla Kullanma Özelliği İçin Aşağıdaki Adımları İzleyin:

-Öncelikle hesabınıza giriş yapın

-Sağ üst tarafta bulunan Hesap sekmesinden Facebook’u Sayfanın Adıyla Kullan bağlantısına tıklayın

- Açılan pencerede tüm sayfalarımızı orada listeleyin.

- Açılan pencerede istediğniz sayfanın yanındaki ''SWITCH’’ butonuna tıklayın.

Böylece facebookun sayfa adıyla kullanma özelliğini yapmış olacaksınız.

Facebook'u Şu Adla Kullan mak istiyorum konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. kullanıcı adımı ..... şu yüzden seçtim :)

kullanıcı adımı ..... şu yüzden seçtim :)

evettt arkadaşlar yeni bir oyun oynuyoruz herkes kullanıcı adının mazisini anlatıyor :) alttakii deee üsttekinii yorumlayabilir :) mesela ben ms_enemy yi anlamından öte sölenmesi çok hoşuma gidiyodu o yüzden seçtim.. anlamı bayan düşman demek :)
  2. Makta

Makta

Bakınız; Kesim Yeri.Rüyada (üzerinde kamis kalemin ucu kesilen, kemik, sedef, maden, agaç veya fildisin den yapilan alet) makta görmek, söze mihnet ve mesakkata fazlaca sabreden köleye delalet eder. Makta bos olan kimse için de istir.
  3. Makine

Makine

Rüyada bir makine görmek , kârlı bir iş teşebbüsünde bulunacağınıza işarettir. Rüyada bir makine görmek, çok para kazandıracak bir iş girişiminde bulunacağınıza yorumlanır. Rüyada makine görmek, sanat ve ise isarettir.
  4. Facebook'u Türkçe kullanın!

Facebook'u Türkçe kullanın!

Facebook'u Türkçe kullanın! Facebook'u Türkçe kullanmak için yapmanız gerekenleri ayrıntılı ve videolu anlattık. Artık İngilizce olduğu için "Facebook nasıl kullanılır?" veya "Beni Facebook'a üye yapsana!" gibi dertlere son! Türkçe Facebook eklentisi sayesinde Facebook'u Türkçe kullanabilirsiniz! Facebook'u Türkçe yapmak için aşağıdaki adımları takip edin: İndirin...
  5. neydi içimdeki şu karanlığın adı ??

neydi içimdeki şu karanlığın adı ??

Neydi içimdeki karanlığın adı? Her zaman içimde bir yerlerde siz görmeseniz de? İçim kararıyor? Özenle yaptığım tek şey sonumu hazırlamak? İçimdeki karanlığı büyütüyorum herkesten gizleyerek? Uzaklaşsanız da benden, dokunmasanız da içimdeki karanlığa anlamalısınız beni, içimdekileri. Karanlık? Gittikçe büyüyorlar içimde ve ben dur diyemeyecek kadar yorgunum onlara? Katlanamıyorum size...

Sayfayı Paylaş