gebe
  1. KızılÖtesi

KızılÖtesi Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    9
    Ödül Puanları:
    38

Facebook'u Türkçe kullanın!

Konu, 'Teknik Destek' kısmında KızılÖtesi tarafından paylaşıldı.

Facebook'u Türkçe kullanın! Facebook'u Türkçe kullanmak için yapmanız gerekenleri ayrıntılı ve videolu anlattık. Artık İngilizce olduğu için "Facebook nasıl kullanılır?" veya "Beni Facebook'a üye yapsana!" gibi dertlere son! Türkçe Facebook eklentisi sayesinde Facebook'u Türkçe kullanabilirsiniz! Facebook'u Türkçe yapmak için aşağıdaki adımları takip edin:

İndirin

1 - Firefox'u ücretsiz indirin ve kurun.
    2 - Firefox üzerinden Türkçe FaceBook eklentisini yükleyin.
    3 - Firefox'u yeniden başlatın.

Eklentiyi Firefox Üzerine Atıyoruz..

Böle bi Pencere Çıkıyo Eklenti Kurlumu Bittikten Sonra Firefox'u yeniden başlatıyoruz..Hepsi Bu kadar..

Facebook'u Türkçe kullanın! konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yeni Facebook'u ilk siz görün

Yeni Facebook'u ilk siz görün

Popüler sosyal ağ sitesi Facebook'un her yeni uygulamada karışan arayüzü yenilendi. Yeni Facebook tasarımını görmek için gerekli yöntemi burada açıklıyoruz. Facebook, arayüzünü yenileyerek çok daha kullanışlı ve kişiselleştirilebilir bir hale getirdi. Hem giriş sayfasında hem de profil sayfasında büyük farklılıklar gösteren yeni tasarımda giriş ekranı iki sütuna ayrılmış. Sol tarafta...
  2. Türkçenin Geleceği

Türkçenin Geleceği

Türkçenin Geleceği Türkçenin Geleceği Hayati Develi Bu konuşmada Türkçenin geleceğinden bahsedeceğiz. Ama biz ne bir kâhin ne de bir müneccim olduğumuza göre gelecekten haber verecek değiliz. Yapmak istediğimiz dünün ışığında bugünü değerlendirerek yarın neler olabileceğine dair bir tasarımda bulunmaktan ibarettir. İnsan, tarihsel bir varlıktır; yani var oluşu tarih ile, zaman boyutu...
  3. Kullanım Talimatı

Kullanım Talimatı

Bunlar çeşitli ürünlerin üzerindeki kullanma talimatlarından alınıp cümleler ve espri olsun diye değil, ciddi ciddi yazılmış.. * Sac kurutma makinesinin uzerindeki talimat: "Uyurken kullanmayin".. * Kizarmis patates torbasinin uzerinde: "Kazanan siz olabilirsiniz.. Üstelik, satin almaniz da sart degil.. Ayrintili bilgi torbanin icinde".. * Dial sabunlarinin kutusunda:...
  4. Facebook'u Eskiye Döndürmek İster misiniz?

Facebook'u Eskiye Döndürmek İster misiniz?

facebook, eskiye dönmek için, yapılması gerekenler, eski özellikler, görünüm, ile ilgili bilgiler burada melekler 600 Milyonu aşkın kullanıcıya sahip olan Facebook, her geçen gün kendi üzerinde bir değişikliğe gidiyor melekler :) Bu değişiklikleri Facebook kullanıcılarının bir kısmı beğenirken diğer kısmı beğenmiyor. Eğer siz de beğenmeyip eski haline döndürmek istiyorsanız bu habere...
  5. Facebook'u Şu Adla Kullan mak istiyorum

Facebook'u Şu Adla Kullan mak istiyorum

selam arkadaşlar ben Facebook'u sayfa adıyla kullanmak istiyorum ama nasıl yapacağımı bilmiyorum bu konuda bana bilgi verirseniz çok sevinirim. Şimdiden yardımlarınız için çok tşkler.

Sayfayı Paylaş