gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

facede grup yönetimi nasıl yapılır

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Arkadaşlar bir face grubu kurmak istiyorum ama nasıl yöneteceğim, bilgi verebilirmisiniz lütfen..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Facebookta grup kurmak gayet basittir. Facebook'ta grup kurmak için ilk önce facebookta oturum açın ve Gruplar bağlantısına tıklayın. Daha sonra sağ üst köşedeki Yeni Grup Kur butonuna tıklayın.
    Karşınıza gelen sayfada grubunuzun adını, tanımını, kategorisini belirleyin ve sizin için gerekli olan diğer alanları doldurarak 'Grup Kur deyin.

Sonraki sayfada grubunuzun resmini ve özelliklerini belirleyip Kaydet butonuna basın.Grubunuz kuruldu.

Grubu yönetmek çok basit arkadaşlar sol tarafta Gruba kişi ekle Yukarıda Grubu düzenle gibi seçenekelr var bu seçenekler yardımıyla Grubunuzu rahatlıkla yönetebilir istediğiniz değişikliği yaptırabilirsiniz

facede grup yönetimi nasıl yapılır konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Kan Grubunuza Göre Diyet nasıl yapılır ?

Kan Grubunuza Göre Diyet nasıl yapılır ?

b rh pozitif diyeti a rh pozitif kan grubu diyeti a kan grubuna göre beslenme eraj nasıl yazılır Dr. Peter J.D'Adamo’nun "4 Yöntemle Sağlıklı Beslenme" beş yıl önce yayımlandığında basit bir terimle başladı. Kan grubu, diyetsel çalışmalarda ve hastalığın devam etmesinde çoğu paradoksu açıklamanın temel yoluydu. Buna göre "4 Yönteminle Doğru Beslenme" bizi diyetin daha da...
  2. facede kalın yazı yazmak nasıl yapılır

facede kalın yazı yazmak nasıl yapılır

Kızlar Facebook da kalın yazı yazmak istiyorum bunu nasıl yapıyoruz ?
  3. Facede zaman tüneli nasıl yapılır

Facede zaman tüneli nasıl yapılır

Facebookta zaman tüneli nasıl yapılıyor arkadaşlarım =
  4. Kan Grubu Diyeti Nedir? Kan Grubu Nasıl Yapılır?

Kan Grubu Diyeti Nedir? Kan Grubu Nasıl Yapılır?

Kan Grubu Diyeti Kan Grubu Diyeti Nedir Bir çok diyet tipi gördük te kan grubu diyetini de ilk defa duydum ve ilginç geldi sizlerle de paylaşmak istedim meleklerim..Bakalım Kan Grubu Diyeti neymiş nasıl yapılırmış....Kan Gruplarına göre zayıflama diyetini sizlerle aşağıda paylaşıyorum... Peter J. D Adamo, kan gruplarının ortaya çıkmasında temel etkenin tüketilen gıdalar olduğunu öne...
  5. facedeki grubumu nasıl sileceğim

facedeki grubumu nasıl sileceğim

Facede açtığım grubumu bazı nedenlerle silmek istiyorum.Bunu yapmak için nasıl bir yol izlemem gerekiyor ? Şimdiden cevabınız için teşekkürler..

Sayfayı Paylaş