gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

facede mesajlaşmak için artık ücretmi ödeyeceğiz

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Ya ben anlamadım facede mesaj atmak için para mı vereceğiz şimdi, yok mu şu işi doğru dürüst buraya yazabilecek biri ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
facede mesajlaşmak için artık ücretmi ödeyeceğiz konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Genel Sağlık Sigortası için  Prim Ödeyecek Misiniz Öğrenin

Genel Sağlık Sigortası için Prim Ödeyecek Misiniz Öğrenin

genel sağlık sigortası prim sorgulama prim sorgulama Merhaba Sevgili melek'ler, bu sayfamızda Genel Sağlık sigortası başvurusu yapanlar için prim ödeme öğrenme yani pirim sorgulama linkini aktarıyor ve bilgiler paylaşıyoruz sizlerle. Genel Sağlık Sigortası tescil bilgilerine artık internetten ulaşabilirsiniz. SGK Başkanı Fatih Acar, "Gelir testi yaptıranlar, TC kimlik numarası ve...
  2. face için 2013 komik sözler paylaşın

face için 2013 komik sözler paylaşın

Hadi bakalım yeni yılda da face hesaplarımız sayenizde şenlensin, geçen yıl olduğu gibi bu yıl da face sözleri bekliyoruz melekler mekanında :) İlk istek bendne olsun face için komik sözler 2013 :)))
  3. facem için günaydın sözleri yazarmısınız

facem için günaydın sözleri yazarmısınız

Sabah kalkınca ilk işim facemi kontrol etmek.Bu arada ilk açan ben olduğumdan arkadaşlarıma da ilk günaydını ben yazıyorum.Bunun için face günaydın mesajlarına ihtiyacım var.Yardımcı olurmusunuz?
  4. face için komik sözler arıyorum melekler

face için komik sözler arıyorum melekler

Melekler selamlar herkese. Ben facebook hesabımdan arkadaşlarımla paylaşmak üzere komik,matrak, güldürücü sözler arıyorum.Bana yardımcı olursanız sevinirim :)
  5. SGK Tüp Bebek Denemesi için artık 2 değil  3 denemeyi ödeyecek

SGK Tüp Bebek Denemesi için artık 2 değil 3 denemeyi ödeyecek

tüp bebek tedavisini devlet yardımı,sgk tüp bebek denemesi kaç kez,tüp bebek tedavisi ve sgk,tüp bebek tedavisinde sgk dan yararlanmak için şartlar,tüp bebek tedavisi ve sgk hakında bilgiler Torba yasada yapılan SGK kanunundaki değişiklikle, tedavisinin başka tıbbî bir yöntemle mümkün olmaması nedeniyle yapılacak yardımcı üreme yöntemi tedavisinde deneme sayısını 3 e çıkarılmaktadır....

Sayfayı Paylaş