gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

facede oyun isteklerini naasıl engelleyeceğim?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kardeşim beni deli ediyor. Tam arkadaşlarla yazışıyoruz zırt pırt oyun isteği yolluyor. Nasıl mani olacağım buna ben ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sayın misafirimiz, Facebookta sürekli oyun isteklerinden rahatsız oluyorsanız bunu kapatmanın yöntemini anlatacagım
    Öncelikle sağ üst köşede anasayfa yazan yeri tıklayın ardından gizlilik ayarları-Engellediğin kişileri ve uygulamaları yönet. seçeneğini yanında engellemeleri yönet tıklayın

Uygulamaları engelle yazan yerdeki kutucuga engelleyeceginizin oyunun adını yazarsanız bundan sonra size o oyunla ilgili iste engellenmiş olur

facede oyun isteklerini naasıl engelleyeceğim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. istek...

istek...

benim istediğim bu sohbet ettiğimiz panelin dahada geliştirilmesi yazdıklarımız çok geç gidiyor daha iyi bi panel olursa sohbet açısındanda iyi olucak benimki sadece bi öneri:)
  2. MAGNET  FACE   oyunu

MAGNET FACE oyunu

face oyunları face oyunu oyun magnet oyun sitesi Yön tuşları ile oynanıyor. http://www.oyunkabini.com/veri/magnett.swf
  3. istek

istek

Emlak Bölümünde Arsa,Daire,İş yeri satılık Kiralık ilanları yayınlayabilirmiyiz
  4. İstek:)

İstek:)

Bende bu forumun bi üyesi olarak bişi rica edicem ilk üye olduğum zamanlarda teşekkür butonu vardı fakat sonra kaldırıldı tekrar koysak teşekkür butonunu konuyu açan üye sürekli birinin yorumundan sonra kendi konusuna dönerek teşekkür etmese ve sürekli kendi konusunu ana sayfada tutmasa diye düşünüyorum bazı üyeler konu açıp birinin yorumundan sonra kendi konusuna yorum yapıyor kısacası konuyu...
  5. Facebook Oyun İstekleri Nasıl Engellenir?

Facebook Oyun İstekleri Nasıl Engellenir?

facebook oyun engelleme, facebook oyun isteği engelleme, facebook uygulama kaldırma Facebook hesabı olanlar iyi bilir ki bazen oyun oynamadıkları halde sürekli arkadaş listesinde ki kişiler tarafından oyun istekleri gönderilir. Hatta bu bazen artık öyle can sıkıntısı bir duruma dönüşür ki oyun kelimesinden bile nefret ettiğiniz olmuştur. Bu aşama da sizlere facebook da oyun isteklerini...

Sayfayı Paylaş