gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

facede profil resmimi nasıl gizlerim?

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Kızlar selamlar herkese. Facemdeki profil resmimi nasıl gizlerim?Herkes görsün istemiyorum da, yardım edermisiniz ?

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Facebookta profil resmini gizlemekten kasıt; o kişinin profil resmine tıklayınca büyütülememesidir. Bunu yapmanın yolu da gizlilik ayarlarını değiştirmektir.
    Bunun için:

Gizlilik Ayarları > Ayarları Özelleştir >Mevcut fotoğraf albümleri ve videolar için gizlilik ayarlarını düzenle > Profil Resimleri > Özelleştir > Sadece Ben deyin.

Bu yolla, Gizlilik ayarlarınız değiştirildi ve profil resminiz gizlendi.

Bunun yanında;

Fotoğraflara tıklayıp Profil Resimleri albümünün sağ altında bulunan simgeye tıklayın.

ingilizcede; Custom > Only Me.

Türkçede ise; Özel > Sadece Ben dediğinizde de profil resminiz gizlenir.

facede profil resmimi nasıl gizlerim? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Profil resminizi hareketlendirin

Profil resminizi hareketlendirin

Msn messenger profil resminizi hareketlendirebilirsiniz. 1-öncelikle kendinize ait profil bilgilerini space e giriniz. 2-profilinizi gördükten sonra print screen a basiniz 3-baslat-donatlar-paint 4-yapistir 5-simdi sadece profilinizin oldugu bölümü seçiniz ve kaydediniz 6-Paintte dosyadan kendi resminizi ekleyin 7-resmi profil içine çekiniz 8-bu yöntemle 4-5 tane profil...
  2. Face şifremi nasıl değiştirecem

Face şifremi nasıl değiştirecem

Face şifremi değiştirmem lazım, arakdaş öğrendi ama nasıl değiştirecem zaten yeni açmıştım hesabı yardım edermisiniz acil ...:S
  3. facedeki grubumu nasıl sileceğim

facedeki grubumu nasıl sileceğim

Facede açtığım grubumu bazı nedenlerle silmek istiyorum.Bunu yapmak için nasıl bir yol izlemem gerekiyor ? Şimdiden cevabınız için teşekkürler..
  4. face sayfamda profil resmimi nasıl değiştiririm

face sayfamda profil resmimi nasıl değiştiririm

Merhabalar. Sanırım biraz teknoloji özürlüyüm.Şimdi soracağım soru garibinize gidebilir ama facemde profil resmimi nasıl değiştirebilirim ? :)
  5. facebook profil resmini nasıl gif yapabilirim bilen var mı?

facebook profil resmini nasıl gif yapabilirim bilen var mı?

Arkadaşlar, facebook sayfamda kullandığım profil resmimi gif yapmak istiyorum ama bu mümkünmü, yapabilirmiyim? Yapabilirsem nasıl yaparım bilen yardımcı olabilir mi?

Sayfayı Paylaş