gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

facedeki grubumu nasıl sileceğim

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Facede açtığım grubumu bazı nedenlerle silmek istiyorum.Bunu yapmak için nasıl bir yol izlemem gerekiyor ? Şimdiden cevabınız için teşekkürler..

2. TİTAN

TİTAN *Melekler Mekanı*

Beğenilen Mesajlar:
    2.685
    Ödül Puanları:
    113
    Sistem üyesi kalmayan grupları otomatik olarak siler. Bir grup kurduysanız, grubu önce tüm üyeleri, sonra da kendinizi çıkararak silebilirsiniz. Üyeleri çıkarmak için, grubun en üstündeki Hakkında sekmesine tıklayın ve ardından her bir üyenin adının yanındaki X işaretine tıklayın.
    Dipnot: Bu grubun ilk yöneticisi ve kurucusu değilseniz, grubun kurucusu grubu kendi isteğiyle terk etmediği takdirde, grubu silemezsiniz.

facedeki grubumu nasıl sileceğim konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Face şifremi nasıl değiştirecem

Face şifremi nasıl değiştirecem

Face şifremi değiştirmem lazım, arakdaş öğrendi ama nasıl değiştirecem zaten yeni açmıştım hesabı yardım edermisiniz acil ...:S
  2. çalınan face hesabımı nasıl alabilirim

çalınan face hesabımı nasıl alabilirim

Arkadaşlar face hesabım çalındı nasıl geri alabilirim, off ya hep beni mi bulur bu işler :S:S:S
  3. facede grup yönetimi nasıl yapılır

facede grup yönetimi nasıl yapılır

Arkadaşlar bir face grubu kurmak istiyorum ama nasıl yöneteceğim, bilgi verebilirmisiniz lütfen..
  4. facede profil resmimi nasıl gizlerim?

facede profil resmimi nasıl gizlerim?

Kızlar selamlar herkese. Facemdeki profil resmimi nasıl gizlerim?Herkes görsün istemiyorum da, yardım edermisiniz ?
  5. Face Adresi Nasıl Geri Alınır?

Face Adresi Nasıl Geri Alınır?

facebook adresi geri alma facebook adresi Sevgili melekler, eğer face hesabınızı çaldırdıysanız ve de çalan kişiler e-postanızı da çalşmışsa, üstelik sizin onaylı telefonunuz da bulunmuyorsa, face adresinizi almak için yapmanız gerekenler şöyle.. Facebook Hesabınızı Çalan kişiler E-Postanızı da Çalmış ise ve Onaylı Telefonunuz bulunmuyorsa yapmanız gerekenler şunlardır; Böyle bir...

Sayfayı Paylaş