gebe
  1. cns_01

cns_01 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    95
    Ödül Puanları:
    0

Fadime feminist olursa komedi yaa

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında cns_01 tarafından paylaşıldı.

komik, fadime, alman, kongres, kadinlar günü, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz

Dünya Feministler Kongresinde konuşmacılar görüş belirtmektedir. Amerikalı bir hanım şöyle der:
    -Ben iyi bir şirketin genel müdürüyüm. Artık alışveriş yapmaktan bıktım. Kocama "bundan sonra alışverişleri sen yap" dedim. Baktım, birinci gün oralı olmadı, ikinci gün oralı olmadı, üçüncü gün yaptı...
    Alman konuşmacı:
    -Ben iyi bir şirkette üst düzey yöneticiyim. Bir gün kocama "ben artık bulaşıkla ilgilenmekten bıktım, biraz da sen yıka" dedim. Birinci gün yapmadı, ikinci gün yapmadı, baktım üçüncü gün yapmış...
    Fadime kürsüye çıkmış:
    -Ben kendimi bildim bileli temizlikçiyim. Geçen gün Temel'e "ben artık çamaşır yıkamaktan mahvoldum, biraz da sen yıka" dedim. Birinci gün göremedim, ikinci gün göremedim, üçüncü gün gözüm yavaş yavaş görmeye başladı...

2. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    965
    Ödül Puanları:
    113
    Konu başlığı ve içeriği güncellenmiştir.

Fadime feminist olursa komedi yaa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. komedi

komedi

Komedi Rüyasında komik birşeye gülen insan öğrendiği bir şeyden dolayı sıkılacak demektir.Rüyada bir tiyatroda komedi seyrettiginizi görmek, isiniz hususundan amirlerinizle is hususunda tartistiginiza, sizin bir komedya oynadiginizi görmek, bu tartismalarda tezinizi kabul ettirdiginize ve kendinizi hakli çikardiginiza isarettir.
  2. Fadime feminist olursa

Fadime feminist olursa

Fadime feminist olursa Dünya Feministler Kongresinde konuşmacılar görüş belirtmektedir. Amerikalı bir hanım şöyle der: -Ben iyi bir şirketin genel müdürüyüm. Artık alışveriş yapmaktan bıktım. Kocama "bundan sonra alışverişleri sen yap" dedim. Baktım, birinci gün oralı olmadı, ikinci gün oralı olmadı, üçüncü gün yaptı... Alman konuşmacı: -Ben iyi bir şirkette üst düzey yöneticiyim....
  3. Feminist Fadime

Feminist Fadime

Maalesef oldukça acı bir hikaye bizim fadimenin halleri... Feminist Fadime Her yıl Amerika’da Feministler buluşur. Kadınların hakkını Savunmaya çalışır. Çıkar başkan sahneye; “-Sıkın eşlerinizi. Gösterin erkeklere Azı dişlerinizi.” Bu karar üzerine Yüce meclis dağılır. Bir yıl sonra kürsüde Önce Alman söz alır; “-Hans bir gün eve geldi, Dedi:””-Evin hali ne!” “-Of...
  4. Yerleşme kanaması nasıl olur kaç gün sürer yaa

Yerleşme kanaması nasıl olur kaç gün sürer yaa

Selam kızlar bende 3 günden bu yana alt karnımda şişlik var ve adetime de 7 gün gibi bir süre var belim ağrıyor baksı var. Artı şişmeler oldu sanki yüzükler parmaklarımı sıkıyor gibi. Göğüslerimdede acayip şişlikler söz konusu. Çok korkuyorum :S

Sayfayı Paylaş