gebe
  1. sevil-78

sevil-78 Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Fadime feminist olursa

Konu, 'Komik Yazılar Duvar Yazıları' kısmında sevil-78 tarafından paylaşıldı.

Fadime feminist olursa Dünya Feministler Kongresinde konuşmacılar görüş belirtmektedir. Amerikalı bir hanım şöyle der: -Ben iyi bir şirketin genel müdürüyüm. Artık alışveriş yapmaktan bıktım. Kocama "bundan sonra alışverişleri sen yap" dedim. Baktım, birinci gün oralı olmadı, ikinci gün oralı olmadı, üçüncü gün yaptı...
    Alman konuşmacı:
    -Ben iyi bir şirkette üst düzey yöneticiyim. Bir gün kocama "ben artık bulaşıkla ilgilenmekten bıktım, biraz da sen yıka" dedim. Birinci gün yapmadı, ikinci gün yapmadı, baktım üçüncü gün yapmış...
    Fadime kürsüye çıkmış:
    -Ben kendimi bildim bileli temizlikçiyim. Geçen gün Temel'e "ben artık çamaşır yıkamaktan mahvoldum, biraz da sen yıka" dedim. Birinci gün göremedim, ikinci gün göremedim, üçüncü gün gözüm yavaş yavaş görmeye başladı... [​IMG][​IMG]

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    Cevap: Fadime feminist olursa
    :D:D:D:D

ay süper yaaaa, ah bizim su temel :D:D

paylasim icin tskler tatlim :)

Fadime feminist olursa konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Cengiz Kurtoğlu - Fadime

Cengiz Kurtoğlu - Fadime

oy oy fadimem cengiz kurtoğlu fadimem fadime fadime nede güzel adın var Aymisun güneşmisun da yıldızlara eşmisun Yaktın kül ettun beni de sevduğum ateşmisun Sevduğum ateşmisun of of fadime... Gel otur konuşalum oy dizun dizume vursun Dizun dizume vursun oy oy fadime... Oyle bir sarilalum akan dereler dursun Akan dereler dursun oy oy fadime... Fadime çemberinun da çiçekleri karali,...
  2. Kazım Koyuncu - Fadime

Kazım Koyuncu - Fadime

Dünya benum sanırdım meğersem yanılmışım Felek gözün körolsun ne kadar geç kalmışım En dereye dereye dere belune gelsun Benden başka seversen iki gözün kör olsun Ha bu akan dereler hep gözümün yaşidur Sevup da alamamak ölümün gardeşidur Mektup yazdım karadan dağlar kalksun aradan Kavuşmaya çare yok kavuştursun yaradan Duman geldi da çokti oy dağlarum dağlarum Siz orada oturun ben burada...
  3. Feminist Kuramın Temel Eseri "Cinsiyet Belası''Türkçe'de

Feminist Kuramın Temel Eseri "Cinsiyet Belası''Türkçe'de

Editörü Gürkan'ın deyişiyle "cinsiyetle ilgili ezberimizi bozan" Judith Butler'ın "Cinsiyet Belası" kitabı Türkçe'de. Kitap feminist kuramın temel eserlerinden; aynı zamanda baskın heteroseksüel algıyı ve homofobiyi de alaşağı ediyor. BİA Haber Merkezi - İstanbul 12 Haziran 2008, Perşembe Tolga KORKUT 1990'da yayımlandığında feminist kuramı ve toplumsal cinsiyet...
  4. Feminist Fadime

Feminist Fadime

Maalesef oldukça acı bir hikaye bizim fadimenin halleri... Feminist Fadime Her yıl Amerika’da Feministler buluşur. Kadınların hakkını Savunmaya çalışır. Çıkar başkan sahneye; “-Sıkın eşlerinizi. Gösterin erkeklere Azı dişlerinizi.” Bu karar üzerine Yüce meclis dağılır. Bir yıl sonra kürsüde Önce Alman söz alır; “-Hans bir gün eve geldi, Dedi:””-Evin hali ne!” “-Of...
  5. Fadime feminist olursa komedi yaa

Fadime feminist olursa komedi yaa

komik, fadime, alman, kongres, kadinlar günü, ile ilgili tüm bilgileri burada bulabilirsiniz Dünya Feministler Kongresinde konuşmacılar görüş belirtmektedir. Amerikalı bir hanım şöyle der: -Ben iyi bir şirketin genel müdürüyüm. Artık alışveriş yapmaktan bıktım. Kocama "bundan sonra alışverişleri sen yap" dedim. Baktım, birinci gün oralı olmadı, ikinci gün oralı olmadı, üçüncü...

Sayfayı Paylaş