gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Fadime SUNA Dünya Şampiyonu Olmuş Kutluyoruz.

Konu, 'Bunları Biliyor musunuz ?' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Melekler Mekanı sitesi olarak Çinin Shezen kendinde devam etmekte olan 26. Universiade Yaz oyunlarında kadın olarak yarışan Beşiktaşlı Fadime SUNA altın madalya kazanmış meleklerim. Hemcinsimizi ve Meleğimizi Canı gönülden kutluyoruz. Bravo Fadime Suna :D:D Haberin detayı şu şekilde devam etmekte.

Beşiktaş Kulübü'nün internet sitesinde yer alan açıklamada, Çin'in Shenzen kentinde devam eden 26. Universiade Yaz Oyunları'nda milli takım adına yarışan Beşiktaşlı atlet Fadime Suna'nın 33.11.92;lik derecesiyle altın madalya kazandığı bildirildi.

Beşiktaş Kulübü Futbol Komitesi Üyesi, Amatör Şubeler, Yatırımlar ve Derneklerden Sorumlu Yönetim Kurulu Üyesi Doğan Küçükemre, yayınladığı mesajla altın madalya alan Fadime Suna'yı başarısından dolayı tebrik etti.

Kulübün internet sitesinde yer alan mesajda Küçükemre, ''26. Universiade Yaz Oyunları'nda 10 bin metrede Dünya Şampiyonu olarak hem kulübümüzün, hem de tüm Türkiye'nin gururu olan atletimiz Fadime Suna'yı tebrik ediyorum. 18 Ağustos Perşembe günü 5 bin metre seçmeleri için yarışacak olan Fadime Suna'nın aynı başarıyı 20 Ağustos Cumartesi günü TSİ 15.15'te koşulacak final yarışlarında da tekrarlayacağına tüm kalbimle inanıyor ve başarılarının devamını diliyorum'' ifadelerine yer verdi.
    Kaynak

Fadime SUNA Dünya Şampiyonu Olmuş Kutluyoruz. konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. 2008 yılı şampiyonu RAKI oldu

2008 yılı şampiyonu RAKI oldu

Mey İçki Pazarlama Direktörü Çiçekten Becel, 2008 yılını yaptıkları etkin iletişim ve pazarlama kampanyaları sayesinde, kriz koşullarına rağmen başarılı kapattıklarını belirtti. Becel, "2008 bir anlamda rakı yılı oldu diyebiliriz. Alkollü içecek sektörü de yerinde sayıyordu, ama rakı özelinde rakı pazarı daralıyordu. 2008’de bu eğilimi tersine çevirdik ve rakı pazarını büyüttük. Uzun...
  2. FenerBahçe Şampiyon Olmuştur!

FenerBahçe Şampiyon Olmuştur!

şampiyon fenerbahçe fenerbahçe şampiyon fb şampiyonluk resimleri fenerbahce sampiyon şampiyonluk resimleri fb, şampiyon, nasıl oldu, haberleri, kaçıncı şampiyonluğu hakkında bilgi Fenerbahçe Spor Kulübü Futbol Takımı 18. kez şampiyon olarak şanlı tarihinde bir zirveye daha ulaşmıştır. Bu başarıda emeği geçen herkesi canı gönülden kutluyorum. Artık, herkes şunu aklına mıhlamalı:...
  3. Dünya Kadınlar Günü Karikatürleri ( Kadınlar GÜnünüzü Kutluyoruz )

Dünya Kadınlar Günü Karikatürleri ( Kadınlar GÜnünüzü Kutluyoruz )

Dünya kadınlar gününün Türkiye ortamında yaşanılması ve yaşatılması biraz zor kızlar. Dayakçı, anlayışsız kavgacı bir toplumuz. Bu çocuklarıda yine bir annenin yetiştirdiği düşünüldüğünde... İş nerelere geliyor. En iyisi bu günde çok fazla hüzünlendirecek yada canlarısıkacak şeylerden bahsetmeyelim. Gülelim Ağlanacak Halimize Gülelim :D:D DÜNYA KADINLAR GÜNÜNÜZ KUTLU OLSUN DAYAKSIZ BİR ÖMÜR...
  4. 15 Temmuz 2012 Selçuk Aydın Dünya Şampiyonu Oldu

15 Temmuz 2012 Selçuk Aydın Dünya Şampiyonu Oldu

Selçuk Aydın Dünya Şampiyonu Selçuk Aydın Dünya Şampiyonu Oldu Selçuk Aydın'ın Hedefi Dünya Şampiyonluğuydu ve bu hedefini bu gece gerçekleştirdi.. Şampiyon boksör Selçuk Aydın,Maç öncesi dünya şampiyonu olup ülkesine gurur yaşatmak istediğini söyledi. California San Jose şehrinde Robert Guerrero ile WBC şampiyonluğu için ringe çıktı Selçuk Aydın hazırlıklarını şampiyonluk...
  5. Sadmin Dünya Kadınlar Gününüzü Kutluyor

Sadmin Dünya Kadınlar Gününüzü Kutluyor

Başta hayat arkadaşım, iç işleri bakanı, olmazsa olmazım, çarpmada yutan, elde tutan elemanım, biricik aşkısım, bebişlerimin anneceğizi, datlım kıymatlım Mawim'in olmak üzere, Türkiye'nin en güzel meleklerinin Dünya Kadınlar Günü'nü kutluyorum. Biraz geç oldu idare edin işlerden ötürü ancak yazabildim. Bu arada hadislerdhe Kadınlar'ımız için şöyle buyruluyor. (Hanımlarınızı üzmeyin....

Sayfayı Paylaş