gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Fahriye Evcen 2 milyon dolarlık ev arıyor

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

fahriye evcen, evi, yeni evi, yalancı bahar dizisi, yeni dizisi, resimleri, haberleri burada arkadaşlar
    Final yapan "Yaprak Dökümü" dizisiyle ün yapan güzel oyuncu Fahriye Evcen, yeni sezonda iddialı olacak "Yalancı Bahar" adlı dizi ile seyircisiyle buluşmaya hazırlanırken, emlakçılardan 2 milyon dolarlık ev arıyormuş Melek'lerim:) Ne diyorduk böyle şeylerde "para para senin iki gözün birden körola" :D:D

Milliyet gazetesinde yer alan habere göre; Evcen Boğaz manzaralı bir daire için 2 milyon dolarlık bütçe ayırdı.

Fahriye Evcen 2 milyon dolarlık ev arıyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fahriye evcen- özcan deniz artık aynı evde yaşayacaklar

Fahriye evcen- özcan deniz artık aynı evde yaşayacaklar

Bu birliktelik evlilikle noktalanacakmış gibi...Hadi hayırlısı :) İKİ YILDIR BİRLİKTE OLAN OYUNCU FAHRİYE EVCEN VE ŞARKICI ÖZCAN DENİZ, İLİŞKİLERİNİ AYNI ÇATI ALTINDA SÜRDÜRME KARARI ALDI. İkili, Deniz'in 3.5 milyon liraya İstanbul Maslak'ta satın aldığı dairede oturacak. Bin 200 metrekarelik dubleks dairede 3 salon, 8 oda bulunuyor
  2. Fahriye Evcen evlendi mi

Fahriye Evcen evlendi mi

Fahriye Evcen evledimi arkadaşlar benim haberim yok hiç bununla ilgili bir haber duydunuz mu ?
  3. 2 Milyon Dolarlık Ayakkabı Burada Meleklerim

2 Milyon Dolarlık Ayakkabı Burada Meleklerim

en pahali ayakkabilar pahali ayakkabilar Meleklerim su ayakkabinin fiyatinin 2 Milyon dolar oldugunu biliyormuydunuz? Ya iki Milyon dolara Insan Ayakkabi alirmi? Ben olsam 2 Milyon dolara bir kac Daire alirim, kiraya veririm, sonra dünya turuna tatile cikarim... Kendime güzel bir ev alirim geriye kalanida fakirlere dagitirdim...
  4. Fahriye Evcen 'in Evine Konuk Olalım

Fahriye Evcen 'in Evine Konuk Olalım

Bu konu; Fahriye Evcen'in evi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, bir süredir ünlü şarkıcı Özcan Deniz'le olan birlikteliğiyle medayaya yansıyan Fahriye Evcen bir dargın bir barışık ilişkisine geçtiğimiz günlerde bir kez daha noktayı koymuştu. Şu sıralar sadece işine yoğunlaşan Evcen, yeni başlayan Veda dizisinde ki rolüyle yine başarılı bir iş çıkarıyor. Mehmet Aslantuğ ile...
  5. Fahriye Evcen Sonunda Konuştu

Fahriye Evcen Sonunda Konuştu

Bu sayfa; Fahriye Evcen Sonunda Konuştu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, magazin basınını meşgul eden Fahriye Evcen-Burak Yılmaz ve Fahriye Evcen-Hamit Altıntıop ilşki söylentilerine Evcen ilk kez konuşarak yanıt verdi. Bir ara söylentilerden bunalıp Madrid'e Sinem Kobal'ın yanına giden Evcen bakalım neler söylemiş.. Ünlü oyuncu, “Madrid’e gezmeye gittim....

Sayfayı Paylaş