gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

FAHRİYE EVCEN Angelina Jolie'ye benzemek istiyor

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

fahriye evcene benzeyenler angelina jolie ye benzeyenler angelina jolie Valla bende isterim Angelina Jolie'ye benzemek :D

HERKESİN İTALYAN AKTRİS MONİCA BELLUCCİ’YE BENZETTİĞİ FAHRİYE EVCEN, BU DURUMDAN PEK DE MEMNUN DEĞİL.

Evcen, “Hangi dünya starının yerinde olmak isterdiniz?” sorusuna, “Ben Angelina Jolie’nin yerinde olmayı tercih ederim. Çünkü en beğendiğim dünya starı o. Monica Bellucci de güzel kadın, ama onun yerinde olmak istemezdim” diye yanıt verdi.

FAHRİYE EVCEN Angelina Jolie'ye benzemek istiyor konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fahriye Evcen Kimdir ?

Fahriye Evcen Kimdir ?

fahriye evcen ten rengi selanik göçmeni ünlüler Doğum Tarihi : 04 haziran 1986. Doğum yeri : Almanya Solingen şehrinde doğup büyüdü. Boy : 1.70 Kilo : 51 Eğitim Durumu : Sosyoloji okuyordu almanyada. Annesi/babası : Babasi selanik göçmeni annesi çerkez ve Samsunda yaşamışlar Kardeşleri : Neşe Ayşen Demet Fahriye Ailenin küçüğü Göz rengi : kahverengi Saç rengi : koyu kahverengi...
  2. Fahriye Evcen saç modelleri

Fahriye Evcen saç modelleri

fahriye evcen saç modelleri fahriye evcen sac modeli yeni saç modeli yeni rengi evcenin rengi Kısa bir süre önce uzatmalı sevgilisi Özcan Deniz den ayrılan ve herkesin evlenecekler gözüyle baktığı Fahriye Evcen saç modellerini sizlrle paylaşıyorum
  3. Fahriye Evcen evlendi mi

Fahriye Evcen evlendi mi

Fahriye Evcen evledimi arkadaşlar benim haberim yok hiç bununla ilgili bir haber duydunuz mu ?
  4. Fahriye Evcen Sonunda Konuştu

Fahriye Evcen Sonunda Konuştu

Bu sayfa; Fahriye Evcen Sonunda Konuştu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, magazin basınını meşgul eden Fahriye Evcen-Burak Yılmaz ve Fahriye Evcen-Hamit Altıntıop ilşki söylentilerine Evcen ilk kez konuşarak yanıt verdi. Bir ara söylentilerden bunalıp Madrid'e Sinem Kobal'ın yanına giden Evcen bakalım neler söylemiş.. Ünlü oyuncu, “Madrid’e gezmeye gittim....
  5. Fahriye Evcen&Burak Özçivit Resimleri

Fahriye Evcen&Burak Özçivit Resimleri

fahriye evcen burak özçivit, fahriye evcen çalıkuşu, çalıkuşu dizi oyuncuları Kanal d ekranlarının yeni sezon dizilerinden "Çalıkuşu" izleyici ekran başına çekmeye devam ediyor. Dizinin başrol oyuncularından Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çok beğeniliyor. Feride ve Kamran karakterini canlandıran iki ünlü oyuncunun Çalıkuşu dizisin de birlikte görüntülendiği kareleri sanatçıların tüm...

Sayfayı Paylaş