gebe
  1. THESECRET

THESECRET "Adalet olunca yiğitliğe lüzum kalmaz"

Beğenilen Mesajlar:
    223
    Ödül Puanları:
    63

Fahriye Evcen Benim Gözüm Sende (Aşk Sana Benzer) Şarkısı

Konu, 'Müzik Hakkında Herşey' kısmında THESECRET tarafından paylaşıldı.

aşk sana benzer benim gözüm sende şarkısı,aşk sana benzer fahriye evcen şarkısı,benim gözüm sende fahriye evcen dinle,benim gözüm sende aşk sana benzer film klibi
    Fahriye Evcen ''Benim Gözüm Sende'' şarkısını söyleyerek sevenleri şaşırttı. Bir anda sosyal medyada en çok konuşulanlar arasına giren Fahriye Evcen Aşk Sana Benzer filmi için "Benim Gözüm Sende"yi söyledi. Şarkıya filmin romantik sahnelerinden oluşan bir klip hazırlandı. Film 23 Ocak 2015'te vizyona girdi.
    Filmin yönetmen koltuğunda A. Taner Elhan oturuyor. Filmin oyuncu kadrosunda ayrıca Selim Bayraktar ve Yavuz Bingöl bulunuyor.

maxresdefault.jpg

Fahriye Evcen Benim Gözüm Sende (Aşk Sana Benzer) Şarkısı konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Aşk sana benzer Nurettin rençber

Aşk sana benzer Nurettin rençber

nurettin rençber gökte parlayan ay gökte parlayan ay kalpte kalpte sözleri çölde ışıldayan su sana benzer Bir gün çıkıp gel uzak yollardan Benim can yaramı sarmak için Çünkü, Bir nefes ki aşk sana benzer Benim can yaramı sar gülüm Çünkü, Derin bir nefes ki aşk sana benzer... Gökte parlayan ay Kâlpte incinenen söz Çölde ışıldayan su Sana benzer.... Gökte parlayan ay Kâlpte...
  2. Yut gözlerinle kalbimi bendeki seni de, beni de al sana..

Yut gözlerinle kalbimi bendeki seni de, beni de al sana..

Yut gözlerinle kalbimi bendeki seni de, beni de al sana.. Öyle bir sar ki bedenimi... İçine işleyeyim hissettiğim ilk an da seni, kaybolayım ruhunda dönmemeksizin geriye... Karanlık dünyanın sende bulayım bütün renklerini... Umursamadan dışımızdakileri... Klonlayarak bedenlerimizi ikisini bırakalım hayata , ikisini de kaybedelim birbirlerinde... Öylesine çek ki içine kokumu... Kokumla...
  3. Fahriye Evcen evlendi mi

Fahriye Evcen evlendi mi

Fahriye Evcen evledimi arkadaşlar benim haberim yok hiç bununla ilgili bir haber duydunuz mu ?
  4. Fahriye Evcen Sonunda Konuştu

Fahriye Evcen Sonunda Konuştu

Bu sayfa; Fahriye Evcen Sonunda Konuştu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, magazin basınını meşgul eden Fahriye Evcen-Burak Yılmaz ve Fahriye Evcen-Hamit Altıntıop ilşki söylentilerine Evcen ilk kez konuşarak yanıt verdi. Bir ara söylentilerden bunalıp Madrid'e Sinem Kobal'ın yanına giden Evcen bakalım neler söylemiş.. Ünlü oyuncu, “Madrid’e gezmeye gittim....
  5. Aşk sana benzer fragmanı

Aşk sana benzer fragmanı

aşk sana benzer film özeti,aşk sana benzer film konusu,aşk sana benzer film fargmanı izle,aşk sana benzer izle,aşk sana benzer oyuncuları Ege'de bir balıkçı kasabasından ailesinden kalan restoranı elinde tutmak için mücadele veren Ali, bir gün kasabaya gelen ve esrarengiz bir kız olan Deniz ile karşılaşır. Birbirlerine karşı büyük bir çekim hisseden Deniz ve Ali'nin aşkına dondurmacıdan...

Sayfayı Paylaş