gebe
  1. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

Fahriye Evcen evlendi mi

Konu, 'Soru-Cevap' kısmında Kayıtsız Üye tarafından paylaşıldı.

Fahriye Evcen evledimi arkadaşlar benim haberim yok hiç bununla ilgili bir haber duydunuz mu ?

2. Misafir

Misafir Forum Okuru

Fahriye Evcan ve Özcan Deniz aşkı bir dargın bir barışık gidiyor. bizde son durumdan haberdar değiliz, aradığım kadarıyla henüz böyle bir haber düşmemiş internet sitelerine :) Şayet böyle bir haber olursa, hemen sizinle paylaşırız :)

Fahriye Evcen evlendi mi konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fahriye Evcen Kimdir ?

Fahriye Evcen Kimdir ?

fahriye evcen ten rengi selanik göçmeni ünlüler Doğum Tarihi : 04 haziran 1986. Doğum yeri : Almanya Solingen şehrinde doğup büyüdü. Boy : 1.70 Kilo : 51 Eğitim Durumu : Sosyoloji okuyordu almanyada. Annesi/babası : Babasi selanik göçmeni annesi çerkez ve Samsunda yaşamışlar Kardeşleri : Neşe Ayşen Demet Fahriye Ailenin küçüğü Göz rengi : kahverengi Saç rengi : koyu kahverengi...
  2. Fahriye Evcen saç modelleri

Fahriye Evcen saç modelleri

fahriye evcen saç modelleri fahriye evcen sac modeli yeni saç modeli yeni rengi evcenin rengi Kısa bir süre önce uzatmalı sevgilisi Özcan Deniz den ayrılan ve herkesin evlenecekler gözüyle baktığı Fahriye Evcen saç modellerini sizlrle paylaşıyorum
  3. Özcan Deniz ve Fahriye Evcen Evlendi

Özcan Deniz ve Fahriye Evcen Evlendi

Özcan Deniz ve Fahriye Evcen Evlendi mi ben öyle bişey duydum sanırsam doğru evlenmişler gerçekten mi ya
  4. Fahriye Evcen ve Özcan Deniz rol gereği evlendi :)

Fahriye Evcen ve Özcan Deniz rol gereği evlendi :)

Özcan Deniz ve Fahriye Evcen Evlendi Özcan Deniz ve Fahriye Evcen Rol Gereği Evlendiler Evleniyorlar, evlendiler, evlenecekler dediğimiz uzatmalı aşıklar Özcan Deniz ve Fahriye Evcen nihayet evlendi ama rol gereği evlendi Melek'lerim :) Gerçek hayatta ayrılan Özcan Deniz ve Fahriye Evcen, Evim Sensin'de iki sevgiliyi canlandırıyor. İkili önceki gün evlilik sahnesi için gelinlik ve...
  5. Fahriye Evcen Sonunda Konuştu

Fahriye Evcen Sonunda Konuştu

Bu sayfa; Fahriye Evcen Sonunda Konuştu haberi hakkında bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, magazin basınını meşgul eden Fahriye Evcen-Burak Yılmaz ve Fahriye Evcen-Hamit Altıntıop ilşki söylentilerine Evcen ilk kez konuşarak yanıt verdi. Bir ara söylentilerden bunalıp Madrid'e Sinem Kobal'ın yanına giden Evcen bakalım neler söylemiş.. Ünlü oyuncu, “Madrid’e gezmeye gittim....

Sayfayı Paylaş