gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Fahriye Evcen Hayatı Hakkında Bilgi ve Resimleri

Konu, 'Kim Kimdir ?' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Fahriye Evcen Hayatı, Fotoğrafları Fahriye Evcen Hakkında Bilgi ve Resimleri

Adı eski şarkıcı yeni sinema yönetmeni ve oyuncusu olan Özcan Deniz ile aşk dedikodularına karışan Fahriye Evcen hayatı hakkında bilgileri bu yazımızda paylaşıyor ve Fahriye Evcen resimleri görselleriylede güzel oyuncunun hayranlarını bu sayfamıza davet ediyoruz.

Fahriye Evcen, 04 Haziran 1986'da Almanya'nın Solingen şehrinde doğdu. Aslen Samsun Bafra'lıdır. Dusseldorf Heinrich-Heine Üniversitesi Sosyoloji Bülümü'nde okurken dizi teklifleri alınca, okulu dondurup annesiyle birlikte İstanbul'a yerleşen Evcen, Halen Yaprak Dökümü adlı dizide Necla karakterini canlandırmaktadır.

Fahriye Almanca, Türkçe, Ingilizce, Ispanyolca dillerini biliyor. Ayrıca sosyolojiden hoşlanıyor.

Fahriye Evcen Hayatı Hakkında Bilgi ve Resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fahriye Evcen Yeni Filmini ve Özel Hayatını anlattı

Fahriye Evcen Yeni Filmini ve Özel Hayatını anlattı

Fahriye Evcen 'AŞKIN ESİRİ OLMAM' dedi CUMA GÜNÜ VİZYONA GİRECEK OLAN ‘AŞK TUTULMASI’ ADLI FİLMDE İZLEYECEĞİMİZ FAHRİYE EVCEN, FİLMİ, FİLMDEKİ PINAR ROLÜNÜ VE ÖZEL HAYATINI ANLATTI. Fahriye Evcen 'Çok fazla aşka inanmıyorum demek istemiyorum ama ona kendimi kaptırmamayı seviyorum. Aşka esir olmam. Bilmiyorum. Ama Necla gibi bir aşkı sanırım kimse yaşamak istemez. Ablasının kocasıyla, yani...
  2. fahriye evcenin güzellik sırları ve resimleri

fahriye evcenin güzellik sırları ve resimleri

fahriye evcenin burcu fahriye evcen güzellik sırları birce akalay güzellik sırları meleklerimm ben fahrive evceni çok beğeniyorum bence yüz hatları çok güzel bakalım güzelliği için neler yapıyomuş... Güzelliğimin sırrı bakımlı olmam” - Genelde spor ve casual giyinmeyi seviyorum. Klasik kıyafetleri pek tercih etmiyorum. - Kişinin güzel olup olmaması onun başarısını etkilemez bence....
  3. Fahriye Evcen Resimleri yeni ve en güzel Fahriye Evcen fotoğrafları burada

Fahriye Evcen Resimleri yeni ve en güzel Fahriye Evcen fotoğrafları burada

Fahriye Evcen Resmi Fahriye Evcen Fotoğrafları Yaprak Dökümü dizisi ile tanıdğıımız ve uzun süre Özcan Deniz ile olan aşkıyla magazin haberlerinden adını sık sık duyduğumuz, güzel ve genç oyuncu Fayrihe Evcen resimleri görsellerini bu sayfamızda sizler ile paylaşıyoruz Melek'ler. Ayrıca Fahriye Evcen kimdir diyor ve hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, Fahriye Evcen biyografi bilgileri...
  4. Veda Dizisi Fahriye Evcen kimdir hakkında bilgiler burada

Veda Dizisi Fahriye Evcen kimdir hakkında bilgiler burada

Veda Dizisi Fahriye Evcen Kimdir Veda Dizisi Fahriye Evcen Hakkında Bilgi Yaprak Dökümü dizisiyle tanıdığımız ve adı Özcan Deniz ile uzun süre yazılan güzel oyuncu Fahriye Evcan Veda dizisi oyuncuları arasında yer alıyor Melek'lerim. Biz de bu yazımızda Veda dizisi Fahriye Evcan hakkında bilgiler sunuyoruz. Yaprak Dökümü adlı dizide ''Necla'' karakteri ile tanıdığımız...
  5. Fahriye Evcen&Burak Özçivit Resimleri

Fahriye Evcen&Burak Özçivit Resimleri

fahriye evcen burak özçivit, fahriye evcen çalıkuşu, çalıkuşu dizi oyuncuları Kanal d ekranlarının yeni sezon dizilerinden "Çalıkuşu" izleyici ekran başına çekmeye devam ediyor. Dizinin başrol oyuncularından Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çok beğeniliyor. Feride ve Kamran karakterini canlandıran iki ünlü oyuncunun Çalıkuşu dizisin de birlikte görüntülendiği kareleri sanatçıların tüm...

Sayfayı Paylaş