gebe
  1. PaSikA

PaSikA Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    598
    Ödül Puanları:
    0

Fahriye Evcen İffet rolünden neden vazgeçti

Konu, 'Magazin' kısmında PaSikA tarafından paylaşıldı.

fahriye evcen Fahriye Evcen, iffet dizisi, iffet rolü, neden vazgeçti, hakkında bilgiler

Daha önce Müjde Ar'ın oynadığı İffet filmi dizi olarak yeni sezonda ekranlara gelecek...Dizide oynacağı söylenen Fahriye Evcen İffet rolünü oynamaktan vazgeçmiş peki ama neden...

Müjde Ar'ın 30 yıl önce beyazperdede canlandırdığı 'İffet', sahipsiz kaldı...Fahriye Evcen neden diziyi bıraktı?

Yeni sezonda dizi olarak ekrana gelmesi planlanan yapımda 'İffet'i canlandıracak olan Fahriye Evcen, rol alacağı bazı sahnelerinde pürüz yaşanması üzerine diziden ayrıldı.

İffet dizisi, yılan hikayesine döndü! 1982 yılında başrolünü Müjde Ar'ın oynadığı ve 'otomobil camında tecavüz' sahnesiyle akıllara kazınan filmin dizi versiyonu için başrol oyuncusu bulunamıyor.

İlk olarak Fahriye Evcen'e teklif götürülmüş ancak filmdeki tecavüz sahnesinin aynısının çekilmek istenmesi üzerine Evcen vazgeçmişti.

Ardından, Naz Elmas'la anlaşma sağlandı. Kısa bir süre sonra yapımcı Faruk Turgut, 'Çok Avrupai bir havası var' diyerek güzel yıldızdan vazgeçtiğini açıkladı.
    Ayrıldığı sevgilisi Özcan Deniz'in eski aşkı Naz Elmas'ın 'İffet'le gündeme gelmesi üzerine Evcen, bir kez daha yapımcı şirketle masaya oturdu.

Evcen, dizi için saçlarını koyu kızıl renge boyatırken, ünlü oyuncunun isteği üzerine dizide ünlü tecavüz sahnesinin yer almayacağı açıklandı.
    Akşam gazetesinin haberine göre; başrol oyuncusunun belirlenmesi üzerine dizinin çekimlerine bir süre önce start verildi.

Ancak Evcen'in rol alacağı sahnelerle ilgili yeni pürüzler yaşanması üzerine, yapım şirketi güzel oyuncuyla yollarını ikinci kez ayırdı.

2. ^Gri Melek^

^Gri Melek^ Hamiş Melek Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    Igrenc yaa...

3. aysegül87

aysegül87 Hamiş Melek

Beğenilen Mesajlar:
    64
    Ödül Puanları:
    0
    bi karar veremedi zaten

4. Cennet-ul Meva

Cennet-ul Meva Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    159
    Ödül Puanları:
    63
    paylasim icn tesekkürler

5. sevde 7

sevde 7 Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    1.092
    Ödül Puanları:
    113
    ya eskiden ne güzeldi bu tarz filimler gece yarısı konulurdu şimdi günün her saati bu tarz filimler var geçen gün iki buçuk yaşındaki oğlumu çocuk filmi diye açtım tvyi bıraktı namaza durdum baktım oğlandan ses gelmiyo gittim bi baktım filmdeki çocuğun anne babası sevişiyo benim oğlan pür dikkat onu izliyo zaman iyice bozuluyo çocuklarımızı nasıl yetiştircez bilemedim.

Fahriye Evcen İffet rolünden neden vazgeçti konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özcan Deniz ve Fahriye Evcen ayrılığının sebebi nedir?

Özcan Deniz ve Fahriye Evcen ayrılığının sebebi nedir?

Özcan Deniz ve Fahriye Evcen ilişkisi sürpriz bir şekilde noktalandı. Evlenecekler gözüyle bakılan ikilinin ayrılık sebebi ise güzel oyuncunun kıskançlığı. Güzel oyuncu Fahriye Evcen'e gönlünü kaptıran Özcan Deniz, aşırı kıskançlık yüzünden ilişkisine nokta koydu. Yakın çevreden edinilen bilgiye göre ikiliyi barıştırmak için aileler devreye girmiş. Bu yazın sürpriz aşklarından Özcan...
  2. Fahriye Evcen Özcan Deniz'e Neden Kızdı

Fahriye Evcen Özcan Deniz'e Neden Kızdı

ÖZCAN DENİZ, 'ASMALI KONAK'TAN TAM ALTI YIL SONRA İLK KEZ YENİ TELEVİZYON DİZİSİ 'AŞK YAKAR'DA ÖPÜŞTÜ. Rol gereği bir otomobilin içinde Ece Sükan'la öpüşen Deniz'in bu hareketi sevgilisi Fahriye Evcen'i kızdırdı. Evcen, Deniz'in, Sükan ile olan öpüşme sahnelerinin oldukça uzun ve ateşli olmasından şikayetçi oldu. Deniz'in bu sahneye yorumu ise 'Senaryonun gerektirdiği kadar öpüştüm....
  3. Fahriye Evcen Kimdir ?

Fahriye Evcen Kimdir ?

fahriye evcen ten rengi selanik göçmeni ünlüler Doğum Tarihi : 04 haziran 1986. Doğum yeri : Almanya Solingen şehrinde doğup büyüdü. Boy : 1.70 Kilo : 51 Eğitim Durumu : Sosyoloji okuyordu almanyada. Annesi/babası : Babasi selanik göçmeni annesi çerkez ve Samsunda yaşamışlar Kardeşleri : Neşe Ayşen Demet Fahriye Ailenin küçüğü Göz rengi : kahverengi Saç rengi : koyu kahverengi...
  4. Fahriye Evcen ve Özcan Deniz rol gereği evlendi :)

Fahriye Evcen ve Özcan Deniz rol gereği evlendi :)

Özcan Deniz ve Fahriye Evcen Evlendi Özcan Deniz ve Fahriye Evcen Rol Gereği Evlendiler Evleniyorlar, evlendiler, evlenecekler dediğimiz uzatmalı aşıklar Özcan Deniz ve Fahriye Evcen nihayet evlendi ama rol gereği evlendi Melek'lerim :) Gerçek hayatta ayrılan Özcan Deniz ve Fahriye Evcen, Evim Sensin'de iki sevgiliyi canlandırıyor. İkili önceki gün evlilik sahnesi için gelinlik ve...
  5. Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Çalıkuşu Dizisin de Birlikte Rol Alacaklar

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Çalıkuşu Dizisin de Birlikte Rol Alacaklar

çalıkuşu Fahriye Evcen Çalıkuşu Fahriye Evcen Burak Özçivit Çalıkuşu 2013 Daha önce ki yıllar da farklı versiyonları çekilen ve Türkan Şoray ile Aydan Şener'in oynadığı Çalıkuşu dizisi çok yakın da yeni versiyonu ile birlikte ekranlara geliyor. Yapımcılığını Çağan Irmak'ın yapacağı dizi de Fahriye Evcen ve daha önce Muhteşem Yüzyıl dizisin de Bali bey olarak oynayan Burak Özçivit başrolleri...

Sayfayı Paylaş