gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Fahriye Evcen ve Merve Sevi küs mü?

Konu, 'Magazin' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

fahriye evcen merve sevi kavgası tartışması küs mü yalancı bahar dizi seti haberleri burada arkadaşlar. Yaprak Dökümü dizisiyle hayatımıza giren Fahriye Evcen Özcan Deniz aşkı ile de gündemimize sık sık geliyordu. Daha sonrasında Yalancı Bahar dizisinde rol alarak, oyunculuğu ile adından söz ettirmeye başlayan Fahriye Evcen Merve Sevi tartışması iddialarıyla şu an ki gündemimize konuk oluyor Melek'lerim. Yalancı Bahar oyuncuları arasında gerçekten kavga çıktı mı? Merve Sevi Fahriye Evcen küs mü gibi soruların yanıtını, genç oyuncu Merve Sevi yanıtlıyor Melek'lerim.

“Yalancı Bahar” adlı dizide birlikte rol aldığı Fahriye Evcen’le sık sık çekimler esnasında tartıştığı ve Evcen’le aralarında soğuk rüzgarlar estiği yönünde haberler çıkan Merve Sevi, “Bu haberler çok yanlış. Benim kimseyle aram açık olmaz, kimseyle tartışmam bile. Fahriye ile de iyi anlaşıyorduk” dedi.

Fahriye Evcen ve Merve Sevi küs mü? konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Özcan Deniz ve Fahriye Evcen ayrıldı.

Özcan Deniz ve Fahriye Evcen ayrıldı.

özcan deniz ayrıldı fahriye evcen ayrıldı özcan deniz fahriye evcen ozcan ayrildi ozcan ayrildi Özcan Deniz hayranlarına müjde :) Büyük aşk bittiÖzcan Deniz ve Fahriye Evcen ayrıldı. Özcan Deniz ile Fahriye Evcen aşkı kıskançlığa yenik düştü. Üç ay önce ilişkileri başlayan Deniz ve Evcen'in beraberlikleri kısa sürdü. Önceki gün ayrılmama kararı alan çiftin ayrılık nedeninin ise...
  2. fahriye evcenin güzellik sırları ve resimleri

fahriye evcenin güzellik sırları ve resimleri

fahriye evcenin burcu fahriye evcen güzellik sırları birce akalay güzellik sırları meleklerimm ben fahrive evceni çok beğeniyorum bence yüz hatları çok güzel bakalım güzelliği için neler yapıyomuş... Güzelliğimin sırrı bakımlı olmam” - Genelde spor ve casual giyinmeyi seviyorum. Klasik kıyafetleri pek tercih etmiyorum. - Kişinin güzel olup olmaması onun başarısını etkilemez bence....
  3. Özcan Deniz ve Fahriye Evcen yine barıştı

Özcan Deniz ve Fahriye Evcen yine barıştı

özcan deniz fahriye evcen özcan deniz ve sevgilisi fahriye evcen son durum özcan deniz fahriye evcen, fahriye evcen özcan deniz, ayrıldılar, barıştılar, son durum haberleri, hakkında haberler, ayrılığı, barışması Uzun süreli birlikteliklerinin, geçtiğimiz Şubat ayında yollarını ayırarak bitiren Özcan Deniz ve Fahriye Evcen çifti, yine barışmış Melek'lerim:) Bu ünlü ikiliye mutluluklar...
  4. Fahriye Evcen Hayatı Hakkında Bilgi ve Resimleri

Fahriye Evcen Hayatı Hakkında Bilgi ve Resimleri

Fahriye Evcen Hayatı, Fotoğrafları Fahriye Evcen Hakkında Bilgi ve Resimleri Adı eski şarkıcı yeni sinema yönetmeni ve oyuncusu olan Özcan Deniz ile aşk dedikodularına karışan Fahriye Evcen hayatı hakkında bilgileri bu yazımızda paylaşıyor ve Fahriye Evcen resimleri görselleriylede güzel oyuncunun hayranlarını bu sayfamıza davet ediyoruz. Fahriye Evcen, 04 Haziran 1986'da Almanya'nın...
  5. Sinem Kobal Ve Fahriye Evcen Madrid Turunda!

Sinem Kobal Ve Fahriye Evcen Madrid Turunda!

Bu sayfa; Sinem Kobal Ve Fahriye Evcen Madrid Turunda haberi hakkında bilgiler vermektedir Sevgili melekler, nişanlısı Madrid'de top oynayan Sinem Kobal nişanlısını yalnız bırakmıyor. Kankası Fahriye Evcen de bir süredir magazin basınında çıkan sevgili yakıştırmalarından bıkmış olsa gerek soluğu Sinem Kobal'ın yanında aldı. İkili şimdi Madrid sokaklarını turluyor.. Bir süredir Atletico...

Sayfayı Paylaş