gebe
  1. sudembeyaz

sudembeyaz Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    118
    Ödül Puanları:
    63

fahriye evcenin güzellik sırları ve resimleri

Konu, 'Ünlüler ve Sanatçılar' kısmında sudembeyaz tarafından paylaşıldı.

fahriye evcenin burcu fahriye evcen güzellik sırları birce akalay güzellik sırları meleklerimm ben fahrive evceni çok beğeniyorum bence yüz hatları çok güzel bakalım güzelliği için neler yapıyomuş...

Güzelliğimin sırrı bakımlı olmam”

- Genelde spor ve casual giyinmeyi seviyorum. Klasik kıyafetleri pek tercih etmiyorum.
    - Kişinin güzel olup olmaması onun başarısını etkilemez bence. Güzel veya yakışıklı olan veya olmayan birçok başarılı oyuncu var dünya çapında. Bir oyuncunun güzelliği ne pozitif ne de negatif anlamda kıstas olarak görülmeli.

- Boş günlerimde kendime zaman ayırmayı seviyorum. Devamlı olarak cilt bakımımı kendim yapıyorum. Kil, yosun, havyar, istiridye ve çay ağacı yağı özlü maskeler favorilerimdir. Bakımlı olmak veya spor yapmak bir insanın kendini iyi hissetmesini sağlıyor. Kendini iyi hissettiğinde ise bunu pozitif anlamda dışa vurursun. Güzelliğimin en büyük sırrı sanırım kendime bakmam.

- Sporla aram çok iyi. Boş zamanlarımın büyük bir kısmını spor yaparak geçiriyorum. Haftanın en az üç günü mutlaka spor yapıyorum. Sporu hem sağlıklı ve formda kalabilmek için hem de eğlendiğim için yapıyorum.

- Mutfağa çok fazla zaman ayıramadığım için yemek yapmakla aram çok iyi sayılmaz. Yine de yapmayı ve yemeyi sevdiğim yemekler var. Mesela fırında sebzeli makarnalar ve balık. Hem yapımı kolay hem de lezzetli ve sağlıklı yemekler. Kızartmalardan genel olarak kaçınırım.

fahriye evcenin güzellik sırları ve resimleri konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Yaprak dökümü Fahriye evcen resimleri

Yaprak dökümü Fahriye evcen resimleri

fahriye evcen makyajsız hali fahriye evcenin makyajsız hali evcen eski evcenin estetiksiz estetiksiz Yaprak Dökümünün Neclası Şarkıcı Özcan Deniz'in sevgilisi güzel ve genç oyuncu Fehriye Evcen'in en güzel fotoğrafları :tik:
  2. yaprak dökümü Fahriye Evcen resimleri

yaprak dökümü Fahriye Evcen resimleri

yaprak dökümü sanatçıları fahriye evcen facebook fahriye evcen kıyafetleri yaprak dökümü kıyafetleri sanatcilar
  3. Fahriye Evcen Hayatı Hakkında Bilgi ve Resimleri

Fahriye Evcen Hayatı Hakkında Bilgi ve Resimleri

Fahriye Evcen Hayatı, Fotoğrafları Fahriye Evcen Hakkında Bilgi ve Resimleri Adı eski şarkıcı yeni sinema yönetmeni ve oyuncusu olan Özcan Deniz ile aşk dedikodularına karışan Fahriye Evcen hayatı hakkında bilgileri bu yazımızda paylaşıyor ve Fahriye Evcen resimleri görselleriylede güzel oyuncunun hayranlarını bu sayfamıza davet ediyoruz. Fahriye Evcen, 04 Haziran 1986'da Almanya'nın...
  4. Fahriye Evcen Resimleri yeni ve en güzel Fahriye Evcen fotoğrafları burada

Fahriye Evcen Resimleri yeni ve en güzel Fahriye Evcen fotoğrafları burada

Fahriye Evcen Resmi Fahriye Evcen Fotoğrafları Yaprak Dökümü dizisi ile tanıdğıımız ve uzun süre Özcan Deniz ile olan aşkıyla magazin haberlerinden adını sık sık duyduğumuz, güzel ve genç oyuncu Fayrihe Evcen resimleri görsellerini bu sayfamızda sizler ile paylaşıyoruz Melek'ler. Ayrıca Fahriye Evcen kimdir diyor ve hakkında bilgi edinmek istiyorsanız, Fahriye Evcen biyografi bilgileri...
  5. Fahriye Evcen&Burak Özçivit Resimleri

Fahriye Evcen&Burak Özçivit Resimleri

fahriye evcen burak özçivit, fahriye evcen çalıkuşu, çalıkuşu dizi oyuncuları Kanal d ekranlarının yeni sezon dizilerinden "Çalıkuşu" izleyici ekran başına çekmeye devam ediyor. Dizinin başrol oyuncularından Fahriye Evcen ve Burak Özçivit çok beğeniliyor. Feride ve Kamran karakterini canlandıran iki ünlü oyuncunun Çalıkuşu dizisin de birlikte görüntülendiği kareleri sanatçıların tüm...

Sayfayı Paylaş