gebe
  1. SadmiN

SadmiN ♥ Ölürüm Sana Mavimm ♥ Yetkili Kişi

Beğenilen Mesajlar:
    960
    Ödül Puanları:
    113

Faka basmak

Konu, 'E-F' kısmında SadmiN tarafından paylaşıldı.

Faka bastığını görmek mizacına uygun olmayan bir kadınla evlenmeye, hastalanmaya, hapse girmeye, malının rehin alınmasına yahut çocuğu olmasına delalet eder.

Faka basmak konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Para Basmak

Para Basmak

Ehil olan kimsenin para bastığını görmesi üst düzey bir yöneticiliğe, diğerleri için memuriyete delalet eder. ( Fazla bilgi için Bakınız; Darphane.)
  2. Emel Müftüoğlu - Faka Bastın

Emel Müftüoğlu - Faka Bastın

Say yıllara bunu say vedalara Yaz tükenen sevgimin en son damlasına Vurdum duymaz tafralarla say aşkına Esirgediğin zamana Say yaşlara yaşanan telaşlara Yaz hiçe saydığın hatrımın hesabına Tarih oldun sen biraz önce Öylesine sildim ki yok tozun bile Bastın faka bastın beni fazla hafife aldın Sustum diye yuttum diye oh be uyuttum sandın Çantada keklik sandın da bak sen açıkta kaldın
  3. Fotoğraf Basmak İçin Her Yazıcıyı Kullanabilir Mi

Fotoğraf Basmak İçin Her Yazıcıyı Kullanabilir Mi

Fotoğraf Basmak İçin Her Yazıcıyı Kullanabilir Mi? Arkadaşlar herkese selam olsun. Acaba Fotoğraf Basmak İçin Her Yazıcıyı Kullanabilir Mi ?
  4. Bu merdivenlere basmak yürek ister

Bu merdivenlere basmak yürek ister

2012 Merdiven modelleri Merdiven örnekleri Çok yükseklerde gözüm yok ama içerden merdivenli evlere bayılıyorum. Yukarıda çok birşey olmasına gerek yok bir çatı katına da razıyım:) Güzel bir çatı katı dekorasyonu yaparım ben oraya:) Ev içindeki merdivenin varlığı bile yeter bana:) Şöyle ahşap ve sarmal bir merdiven tercih sebebi:) ama bu merdiven modellerine basmaya cesaret edemem ben. Ya siz...
  5. Survivor Fatmagül Fakı Sunucu Oluyor!

Survivor Fatmagül Fakı Sunucu Oluyor!

survivor fatmagül fatmagül fakı haberleri Sevgili melekler, geçtiğimiz haftalarda Survivor yarışmasından elenen Fatmagül Fakı'nın şansı açıldı. Hosteslik yaparken televizyonda yer alma hevesi ile mesleğinden istifa eden ve daha sonra Survivor yarışma programına katılarak ismini Türkiye’ye duyuran Fatma Gül Fakı, hayalini kurduğu program sunuculuğuna hazırlanıyor. Star Tv’de yakında yayına...

Sayfayı Paylaş