gebe
  1. Gül Hanım

Gül Hanım Yeni Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    17
    Ödül Puanları:
    0

Fakir Bir Çocuğun Ağlatan Mektubu

Konu, 'Hayatın İçinden & Hayata Dair Herşey' kısmında Gül Hanım tarafından paylaşıldı.

ağlatan yazılar fakir bir çocuğun ağlatan mektubu çocuk şiirleri anne mektupları ağlatıcı resimler [​IMG] pakistandaki deprem için yardım gönderen çocuğun mektubu. insanlık dersi verecek nitelikte. çok duygulu ve gerçekten bu acı bi gerçek arkadaşlar

2. »| HeRCai |«

»| HeRCai |« Aktif Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    20
    Ödül Puanları:
    38
    ah canim benim yaa :uhu:

keske cocuklarin dörtte biri kadar, yetiskinlerde duyarli olabilse, keskee...

tskler bu aci ama gercek paylasim icin

3. FiRaRi_MeLeK

FiRaRi_MeLeK Daimi Üye Üye

Beğenilen Mesajlar:
    201
    Ödül Puanları:
    63
    insanların CENNET benim CEHENNEM dediğim yerde...
    ıkurken çok kötü oldum..aslında bu tür haraketlerı yetişkinler yapsa dünyada fakırlık kalmazdı...canım ya teşekkür ederım paylaştığın için...

4. Kayıtsız Üye

Kayıtsız Üye Forum Okuru

canım yandı bunu ben yapamadım :'(

Fakir Bir Çocuğun Ağlatan Mektubu konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. bir çocuğun yazdığı,babaya sigarayı bıraktıran mektup;

bir çocuğun yazdığı,babaya sigarayı bıraktıran mektup;

Seni çok seviyorum. Senin gibi olmak, senin gibi giyinmek, senin gibi yemek, içmek istiyorum. Her zaman demez miydin; "Aslan çocuğum nasıl da babasına çekmiş" diye... İşte ben de seni taklit ederek senin yaptıklarını yapmak istiyorum. Ama verdiğin harçlık çok az. Mesela ayda 60 milyon, yılda 720 milyon. Şimdilik 10 yaşımdayım, 60 yaşıma kadar yaşarsam 50 yılda da 50 X 720.000.000 =...
  2. Murat Göğebakan'ın ağlatan mektubu

Murat Göğebakan'ın ağlatan mektubu

aniden ortalığa çıkan rahatsızlığı yüzünden zor günler geçiren şarkıcı Murat Göğebakan hayranlarına çok duygusal bir mektup yazdı işte o mektup...... MURAT GÖĞEBAKAN'DAN AĞLATAN MEKTUP! KANSER TEŞHİSİYLE HASTANEYE KALDIRILAN MURAT GÖĞEBAKAN ADINA FACEBOOK'TA AÇILAN GRUPTA SANATÇININ HASTANE ODASINDAN HAYRANLARINA YAZDIĞI MEKTUP YAYINLANDI.... 'Ruhumun resmini hastane duvarlarına çiziyorum....
  3. bir çocuğun şehit babasına yazdığı mektup :(

bir çocuğun şehit babasına yazdığı mektup :(

Yine seni özledim.Yine aklım karıştı baba..Özlem aklı karıştırır mı? Bunu öğretmemiştin bana. Bugün benim doğum günüm.Şimdi dokuz yaşımdayım.büyüdüm erkek oldum ama hala anlamıyorum sen neden yoksun baba.Önlük bana çok yakıştı. Senin hep görmek istediğin gibi pırıl pırıl bir öğrenci oldum ama sen göremedin üzgünüm çok üzgünüm baba...Karlı bir kış günüydü.seni bir tabutun içine...
  4. Fransaya okumaya giden çocuğun ağlatan mektubu!!!!!

Fransaya okumaya giden çocuğun ağlatan mektubu!!!!!

Fransaya okumaya giden çocuğun ağlatan mektubu!!!!! ağlatan mektup....... Sevgili anneciğim ve babacığım” Bu mektubu okudugunuz zaman üzüleceginizi biliyorum. Aylardan beri sustuğum icin de üzülüyordunuz.Ama ne yapalım başka türlüsü elimden gelmiyordu.Beni affedeceğinizi, mazur göreceğinizi umarım. Anneciğim ve Babacığım, Ben artık islam dinini terk ederek hiristiyan oldum. Eğer böyle...

Sayfayı Paylaş