gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Fakir HARMONY20

Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Fakir HARMONY20

El Blenderi

250 W
    Ergonomik tasarım
    2 hız kademesi
    Çok hafif ve pratik
    Çıkarılabilir plastik ayak sayesinde kolay temizleme imkanı
    Paslanmaz çelik bıçak
    600 ml. dereceli ölçme kabı

Fakir HARMONY20 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fakİr BalikÇi

Fakİr BalikÇi

Vaktiyle bir adam ve karısı vardı. İçinde oturacak evleri yoktu. Tarlalarda yaşıyorlardı. ve bir ağacın dibinde uyuyorlardı. Adam balık tutardı. O(E) bir balıkçıydı. Adam mutluydu. Balıkçı diyordu. İnsanlar niçin evlerde yaşarlar. Bu ağaç benim evimdir. Niçin yatakta uyurlar. Tarlalar benim yatağımdır. Fakat karısı mutlu değildi. Niçin fakir bir balıkçıyla evlendim. "Evimiz yok,yatağımız...
  2. Fakir

Fakir

Rüyada dilenen bir fakir görmek, asil davranışlarınızla herkesin gönlünü kazanacağınıza işaret eder. Rüyada bir fakir görmek, davranışlarınızla herkesin beğenisini kazanacağınızı anlatır. Rüyada fakir görmek, iztirap veren fakirlige ve küfre isaret eder. Rüyada yoksul olduğunu görmek zenginliğe; Haline sabretmeyen fakir görmek isyan ve inkara, Fakir olduğunu görmek zenginliğe, eline bol...
  3. Fakir PERO

Fakir PERO

Fakir PERO Mini robot Tek tuşla kontrol Paslanmaz çelik doğrayıcı 1 lt kapasiteli cam kase Cam kapak Beyaz ve metalik gri
  4. Fakir THALIA

Fakir THALIA

Fakir THALIA Izgara ve Tost Makinesi 1600 W Kolay temizlik için çıkabilen, yapışmaz kaplamalı plaka Hızlı pişirme için yüksek performans Geniş grill yüzeyi Güç ikaz ışığı Ayarlanabilir ısı kontrol düğmeleri Renk seçenekleri; metalik gri beyaz
  5. Fakir VESTA

Fakir VESTA

Fakir VESTA Elektrikli Su Isıtıcı 2400 W 2 lt su kapasitesi 18 / 8 paslanmaz çelik gövde Kablo muhafaza Çıkartılabilen filtre Maksimum hijyen ve güvenlik için gizli rezistans Açma/kapama düğmesi 360 derece dönebilen kablosuz kullanım

Sayfayı Paylaş