gebe
  1. Misafir

Misafir Forum Okuru

Fakir Lara 60

Konu, 'Küçük Ev Aletleri' kısmında Misafir tarafından paylaşıldı.

Fakir Lara 60

Narenciye Sıkacağı

40 W
    0.6 litre kapasite
    Yüksek sıkma hızı
    Çift yönlü çalışma fonksiyonu
    Ölçekli hazne
    Toz kapağı
    Kordon saklama yuvası

Fakir Lara 60 konusuna benzer diğer içeriklerimiz
  1. Fakir

Fakir

Rüyada dilenen bir fakir görmek, asil davranışlarınızla herkesin gönlünü kazanacağınıza işaret eder. Rüyada bir fakir görmek, davranışlarınızla herkesin beğenisini kazanacağınızı anlatır. Rüyada fakir görmek, iztirap veren fakirlige ve küfre isaret eder. Rüyada yoksul olduğunu görmek zenginliğe; Haline sabretmeyen fakir görmek isyan ve inkara, Fakir olduğunu görmek zenginliğe, eline bol...
  2. Fakir Lara 100

Fakir Lara 100

Fakir Lara 100 Narenciye Sıkacağı 40 W 1 litre kapasite Yüksek sıkma hızı Çift yönlü çalışma fonksiyonu Ölçekli hazne Toz kapağı Kordon saklama yuvası
  3. 60'lar Hikaye 70'ler Terane 80'ler Şahane

60'lar Hikaye 70'ler Terane 80'ler Şahane

80 lerin türkçe şarkıları 70 lerin şarkıları 70 hit 80 li yılların türkçe O solmaya yüz tutan renklerin bir araya getirildiği şahane bir nostalji tablosu. Yüksel AYTUĞ (Sabah) Vallahi sizi bilmem ama ben okurken oldukça eğlendim… Ali Atıf BİR (Hürriyet) Bu kitabı okurken: ‘Geçmişi özleyeceğiz. Bugünün keyfini çıkaralım,’ dedim....
  4. 60'ların mizamplesi

60'ların mizamplesi

bigudili sac modelleri mizample saç modelleri mizample mizampli saç bigudi Bayan olsun, erkek olsun güne başlayan her modern insan saçı ile ilgilenir. En azından saçını tarar ve evinden öyle çıkar. Söz konusu özel bir gün olduğunda saça gösterilen özen de artar. 60'ların en moda saç modeliydi.. Hani annelerimizin siyah beyaz fotolarında görürüz, tepesi kabarık saçlar.. O yıllarda kuaföre...
  5. Saçlarda Yeni Trend 60'lar !

Saçlarda Yeni Trend 60'lar !

Bu konu saçlarda yeni trend 60'lar ile ilgili bilgiler vermektedir. Sevgili melekler, zaman zaman eskiler moda olur, kimisi buna nostalji der kimisi vintage. Biz 60'lar diyelim siz anlayın :) Evet, saçlarda 60'lı yılların saç modellerine bir dönüş yanaşıyor bu sene melekler. Tepesi hafif kabartılmış at kuyrukları, önde yandan perçemler ve kenarları kıvrık açık çene hizası saçlar çok moda....

Sayfayı Paylaş